MEN IN BLACK: INTERNATIONAL Filmi Hakkında Bildiklerimiz

Will Smith ve Tommy Lee Jones takımlarını rafa kaldırsa da Men In Black devam ediyor. Bu yaz Chris Hemsworth ve Tessa Thompson, Men in Black: International ile beyaz perdede olacak. Geçtiğimiz ay yayınlanan filmin ilk fragmanından sonra filme dair detaylar belirginleşmeye başladı.

Men In Black: International fragmanında Tessa Thompson’ın oynadığı Ajan M , MIB’nin varlığını kendi başına keşfediyor ve onun potansiyelini görüyor. Men in Black 3’ten tandığımız Emma Thompson’ın oynadığı Ajan O  da organizasyonu bir araya getiriyor.

Bu film de önceki 3 Men in Black filminin hikayesinden sapmadan devam ediyor. Ajan J ve K’nin macerasını tekrardan önümüze koyarak kolaya kaçabilirlerdi ancak yaratıcı yönetmenler cinayet gizemini daha farklı bir şekilde bizlere sunuyor. Tıpkı Jurassic World’un Jurassic Park hikayesine bağlı kalıp uyarlanması gibi MIB: International da serinin yeni ve daimi hayranlarına hayal kırıklığı yaşatmayacak şekilde kendi hikayesine bağlı kalarak, farklı bir bakış açısıyla sunuluyor.

Yeni Men In Black filmi 12 Temmuz 2019’da sinemalarda olacak.

 

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni