MEN IN BLACK: INTERNATIONAL Filmi Hakkında Bildiklerimiz

Will Smith ve Tommy Lee Jones takımlarını rafa kaldırsa da Men In Black devam ediyor. Bu yaz Chris Hemsworth ve Tessa Thompson, Men in Black: International ile beyaz perdede olacak. Geçtiğimiz ay yayınlanan filmin ilk fragmanından sonra filme dair detaylar belirginleşmeye başladı.

Men In Black: International fragmanında Tessa Thompson’ın oynadığı Ajan M , MIB’nin varlığını kendi başına keşfediyor ve onun potansiyelini görüyor. Men in Black 3’ten tandığımız Emma Thompson’ın oynadığı Ajan O  da organizasyonu bir araya getiriyor.

Bu film de önceki 3 Men in Black filminin hikayesinden sapmadan devam ediyor. Ajan J ve K’nin macerasını tekrardan önümüze koyarak kolaya kaçabilirlerdi ancak yaratıcı yönetmenler cinayet gizemini daha farklı bir şekilde bizlere sunuyor. Tıpkı Jurassic World’un Jurassic Park hikayesine bağlı kalıp uyarlanması gibi MIB: International da serinin yeni ve daimi hayranlarına hayal kırıklığı yaşatmayacak şekilde kendi hikayesine bağlı kalarak, farklı bir bakış açısıyla sunuluyor.

Yeni Men In Black filmi 12 Temmuz 2019’da sinemalarda olacak.