VIN DIESEL Marvel Filmlerinde 2. Bir Rolle Karşımıza Çıkabilir

Vin Diesel’in Guardians of the Galaxy‘de Groot’u seslendirmesi hayranları tarafından oldukça ilginç karşılanmıştı hatta bazı hayranları üzülmüştü. Şimdi de Vin Diesel’in Marvel sinema evreninde büyük bir rol için düşünüldüğü söyleniyor. Fast & Furious’un aktörü io9 ile yaptığı bir röportajda bunun olanaksız olmadığını söyledi ve hangi karakteri oynayabileceğine dair ipucu verdi:

“Ben Marvel’de kesinlikle başka bir şey olabilirim. Groot’u seslendirmek sadece Marvel için heyecan verici bir değişiklik değildi, benim onların ne kadar muhteşem olduğunu görmememi sağladı ve bu beni oldukça heyecanlandırıyor. Marvel’in beni seslendirme için değil fakat bir karakteri canlandırmak için istediğine dair söylentiler duydum. Yani Groot’un sesi oldum, varlığımla da bir başka karakteri temsil edeceğim.”

Groot
Galaksinin Koruyucuları filminde Groot’u Vin Diesel Seslendirmişti.

Diesel’in sesi MCU’de Groot olarak tanımlanmış olsa da hala konuşmayan ya da sesi modifiye edilen bir karakteri oynayabilir.

Marvel Çizgi Roman kütüphanesinde çok az konuşan ya da konuşmayan birkaç karakter mevcut. Psionex’in Asylum‘u gibi kötü karakterler ve Man-Thing gibi daha önceki filmlerden karakterler var. Hatta 1970’lerin Jungle Action’ından Mute de o karakterlerden biri.

Tüm bunların arasında Black Bolt başı çekebilirdi. Çünkü karakter artık Inhumans ile aynı anlamda kullanılıyor, Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde büyük bir hikaye olarak yer aldı ve film yapılması planlanıyor.