Daredevil 2. Sezon Tanıtım Videosu Punisher ve Elektra’yı Tanıtıyor

Marvel’in  Daredevil Netflix serisi, Marvel Sinema Evreninin ihtiyacı olan karanlık köşelerle, çığır açan bir hit haline gelmeyi başardı. Bu nedenle Daredevil’in 2. sezonundan beklenti epeyce yüksek. Hemen belirtelim, çekimlerine henüz başlanmayan 2. sezon 2016 yılında Netflix’te gösterilecek.

New York Comic-Con 2015’te süper kahraman dizilerinden iki Marvel Netflix serisi ilgi odağıydı; bunlardı biri yakında gelecek olan Jessica Jones diğeri de Daredevil idi.Panelde Daredevil’ın 2. sezonuyla ilgili planlar açıklanırken NYCC’a katılımı sırasında da gelecek bölümlerle ilgili gizli bir tanıtım videosu gösterildi.

Ve bu tanıtım videosu yakın zaman önce sızdırıldı. Sızdırılan 2. sezon teaserına göre işte gelecek sezonla ilgili  ipuçları:

Tema konusu; Matt Murdock ikili yaşamı hakkında hala suçluluk duyuyor. Punisher’i John Bernthal canlandıracak ( Terminatör yürüyüşü, birden ciddileşmesi ile ister istemez akıllara Walking Dead’i getiriyor)

Yeni Ninja tarzı Elektra’yı District 13 ve G.I. Joe 2’den tanıdığımız Elodie Young canlandırıyor. Fogy ve Claire gibi yardımcı karakterler hala çapraz ateşte. Daredevil ise eksiksiz kostümüyle karanlık işler peşinde.