Ubisoft’tan Might & Magic Heroes 7 Hamlesi

Ubisoft, Might & Magic Heroes 7 Collector’s Edition oyununun Windows PC için olan koleksiyon baskısında, kendilerine fiziksel kopyaların satıldığını  iddia eden müşterilere geri ödeme ve ücretsiz oyunlar teklif ediyor. Müşterilere Amerika’dan gönderilen ambalajlı ürünlerin disk içermediği öğrenildi. Bazıları indirme kodlarının geçerli olmadığından şikayet etti, onlar için de Ubisoft, oyuncuların bir ticket ile kendi hesaplarından oyunu aktive etmelerini sağlayarak yardımcı oldu.

Yanıt olarak Ubisoft, resmi web sitesinde oyunu güncelledi ve tazmin olarak isteyenlere tam iade ya da ücretsiz oyun vermeyi teklif etti.

Yayımcı yaptığı açıklamada:

“Ubisoft, Might and Magic Heroes 7 Collector’s Edition’ın pazarlama materyallerinde meydana gelen karışıklıktan dolayı oldukça üzgün. Dijital format yerine fiziksel formatın gönderilmesinin yarattığı hayal kırıklığından dolayı  müşterilerden özür diliyoruz.”

Teklif edilen oyunlar, Far Cry 4, Assassin’s Creed Rogue, The Crew, Toy Soldiers: War Chest Hall of Fame Edition ve Zombi oyunlarının tüm PC editlerini içeriyor.

Geri ödeme ve ücretsiz oyun teklifi sadece Amerika’da satılan kopyalar için geçerli.