FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

COOPER "BİR YILDIZ DOĞUYOR" Filminde Başrol Oynayacağını Düşünmemiş

0

Altın Küre ödülleriyle açılış yapan ve Oscar ödülleri ile devam edecek olan ödül sezonu son hız devam ediyor. Oscar için de başı çeken bazı filmler var. Bradley Cooper'ın yönettiği  Bir Yıldız Doğuyor (A Star is Born) bu senenin önde gelen filmlerinden. Cooper büyük bir özveriyle bu projede senarist, yönetmen ve yapımcı olarak görev aldı ancak en başından itibaren filmde başrol oynayacağını hesaba katmamıştı.

BİR YILDIZ DOĞUYOR
A Star Is Born – Bradley Cooper

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

Bradley Cooper'ın Jackson Maine karakterindeki başarısı çok pozitif geri dönüşler aldı. Fiziksel ve vokal olarak kendini değiştirmesi ve adeta bir müzisyen gibi oynaması onun bu başarıyı yakalamasına neden oldu. Yine de başrolde oynayacağını hiç düşünmemişti. Geçtiğimiz günlerde bu konu hakkında şu sözleri söyledi.

"Biliyordum, esasında biliyordum. Bu karakteri oynayabilmek için yeteri kadar deneyimim olmadığını düşünüyordum."

Bradley Cooper'ın performansı eleştirel bir biçimde övüldü ve Bir Yıldız Doğuyor filmiyle kariyerinin zirvesini yaşamış oldu. Ödül sezonu devam ederken Bradley Cooper'ın ve filminin nasıl bir sonuçla karşılaşacağı merak konusu. Cooper, En İyi Aktör kategorisinde ödül alabilir.

 

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.