Yeni CAPTAIN MARVEL Fragmanı: Uçuşa Geçiyoruz

Disney söz verdiği üzere, gişe rekorları kırması beklenen filmi Captain Marvel’ın yeni fragmanını yayınladı.

Yeni Captain Marvel fragmanı için aşağıya göz atın.

https://www.youtube.com/watch?v=knyko2iVjnw

 

Captain Marvel tanıtımları sistematik olarak hızlanmaya devam ediyor. Tanıtımlar vizyon tarihi 8 marta kadar devam edecek. Hem Marvel Stüdyoları tarafından üretilecek olması hem de MCU’nun ilk kadın kahramanı olacağı için insanlar çok heyecanlı.

Oscar ödüllü aktris Brie Larson’ın oynadığı Carol Danvers karakteri, Captain Marvel filmi ile  ilk kez karşımıza çıkacak.

Geçen yıl Brie Larson, yeni karakteri hakkında bazı açıklamalarda bulundu ve gezegenleri yerinden oynatabilecek güce sahip olduğunu söyledi.

Captain Marvel filminin süresi açıklandı mı?

Larson haziran ayındaki Crystal + Lucy ödüllerinde çalışmalarının zorluğu sorulduğunda “Zor ama en sevdiğim tarafı da bu. Çünkü bildiğin karakteri keşfediyorsun.” dedi

“Benim için her şey kendimi, beynimi, vücudumu yeni bir şeye nasıl adapte ederim ve kendime dair yeni bir şeyler nasıl öğrenirim ile ilgili. Bu benim için inanılmaz bir görevdi. Karakterim çok, çok güçlü biri. Gezegenleri hareket ettirebiliyor ve ben bununla ne kadar ileri gidebilirim diye düşündüm.”

” Yeni Captain Marvel fragmanı yayınlandı, peki film ne zaman?” diyenlere hatırlatalım. Captain Marvel 8 Mart 2019’da sinemalarda olacak.