ZOMBIELAND 2 Yönetmeni Film Hakkında Konuştu

Ruben Fleischer, Sony’nin Venom filmi üzerine yoğun bir çalışma halinde ancak Ekim ayında vizyona girdikten sonra, dikkatini büyük bir ihtimalle beklenen Zombieland (Zombieland 2) devam filmine yönlendirecek.

Kıyamet sonrası korku komedisinin uzun zamandır beklenen devamı için bu yılın başlarında yeşil ışık yakıldı ve vizyon tarihi olarak 11 Ekim 2019 verildi. Ancak bu açıklama Temmuz ayında yapıldığından bu haftaya kadar film hakkında fazla bir şey duymadık. Öncelikle Venom’a odaklanan bir röportajda Fandango’yla konuşan Fleischer, Zombieland’ın devamı hakkındaki mevcut durum hakkında konuştu.

“Heyecanlıyım. Gerçekten Zombieland’ı  başlattıyoruz. Keşif halindeyim ve taslakları hazırlıyorum. Bu filmi düşünmeye başlamak gerçekten heyecan verici oldu ve Emma, Jesse, Woody ve Abigail ile çalışmak için bir kez daha mümkün hale geldi. Evet, henüz başındayız ama harika bir senaryo var ve biz Ocak ayında Georgia’da çekimlere başlayacağız.”

Devam filmi hakkında pek bir şey bilinmiyor, ama son olarak Tallahassee, Columbus, Wichita ve Little Rock’ı gördüğümüzden beri oldukça uzun bir zaman geçtiğini biliyoruz. Çok daha fazla zombiyi beklememiz gerekip gerekmediği sorulan Fleischer, “Evet. Yani, 10 yıl geçti, bu yüzden dünyanın bu noktada ne durumda olacağını kim bilebilir?” dedi.

Zombieland 2 filmi merakla bekleniyor

Film hakkında yeni haberleri filmin vizyon tarihine yaklaştıkça daha çok duyacağız. Çekirdek oyuncu kadrosu ve yapım ekibindeki isimlerden bazıları, Woody Harrelson (Tallahassee), Jesse Eisenberg (Columbus), Emma Stone (Wichita) ve Abigail Breslin (Little Rock) Ruben Fleischer, orijinal Zombieland yazarlarından Paul Wernick ve Rhett Reese’den bir senaryo ile yönetmen koltuğuna geri dönecek.