Tom Holland’lı ÖRÜMCEK ADAM 3 İçin Çekimler Ne Zaman Başlıyor?

Örümcek Adam: Evden Uzakta filminin devamı için yani Örümcek Adam 3 için yapım süreci hakkında bazı yeni ayrıntılar ortaya çıktı ve ağ fırlatıcımız bir kez daha yurtdışına seyahat edecek gibi görünüyor.

Örümcek Adam 3 Filminin Yapımı Kaç Ay Sürecek?

ComicBook adlı sitenin haberine göre, bir sonraki Örümcek Adam filmi bu Temmuz‘da çekime başlayacak ve bu yapım Kasım ayına kadar devam edecek. Yani açıkçası yaklaşık 5 ay sürmesi planlanıyor. Bu bilgiler size bilindik gelebilir. Ancak bu film hakkında yepyeni fikirler ortaya çıktı.

Çekimlerin Atlanta, New York, Los Angeles ve İzlanda‘da gerçekleşeceği bildirildi! İzlanda ülkesini ziyaret eden diğer Marvel Studios filmi ise Thor: Karanlık Dünya olmuştu!

Örümce adam 3

Örümcek Adam Peet’i Bu Kadar Issız Bir Manzaraya Ne Götürebilir?

Yüksek ihtimalle Avcı Kraven ile bir ilgisi olabileceği tahmin ediliyor, ancak bu durum abartı gibi görünüyor. Tabii ki, filmde bir büyük kötü olması için iyi bir seçim. Ancak Örümcek Adam’ın üçüncü solo filmi çok farklı bir şekilde ele alınacak. Yakında bazı resmi ayrıntıların açıklanmasını umuyoruz. Yapım Temmuz ayında başlar başlamaz, haberler kısa süre içinde filmdeki süper kötü hakkında daha iyi  fikir verecektir.