SONY Boş Durmuyor, Yolda “KRAVEN THE HUNTER” Filmi Var

Birçok kişi hala henüz vizyona girmemiş olan  Venom filmi hakkında konuşuyor. Ama Sony’den içinde Spider-Man  olmayan başka bir Spider-Man spinoff filmi daha gelecek.

Collider’a göre, Sony şimdi bir Kraven the Hunter filmi hazırlığı içinde, Equalizer’ın senaryosunu yazan Richard Wenk bu yapımda da iş başında olacak. Geçen sene, Mysterio’yla birlikte Kraven’ın da  filmlerini geliştirdikleri söyleniyordu, ancak Mysterio’nun Far From Home’da Örümcek Adam için kötü adam olduğu belirtildi. Bu da Kraven filminin solo bir yapım olacağını gösteriyor.

kraven the hunter ile ilgili görsel sonucu

Aslında Kraven, Örümcek Adam’ın olmadığı bir film için yeterince ilginç bir kötü adam gibi görünmüyor. Ama yapımcılar nedense bunu istiyor.

Kraven’in henüz filmlerde tanıtılmadığını gören Wenk, karakteri biraz daha ilginç hale getirmek için çok fazla seçeneğe sahip. Bazı hayranlar aslında onun MCU’da Black Panther filminin devamı için bir kötü adam olarak kullanılmasını istiyor; düşününce kendi solo filmini yapmaktan çok daha iyi bir fikir.

Hunter Kraven için yayınlanma tarihi belirlenmedi, ancak Sony’nin ilk spinoff filmi Venom  5 Ekim’de sinemalarda olacak.