TOM HOLLAND’ın Başrolünde Olacağı UNCHARTED Filmi Ertelendi

UNCHARTED Filmi

Sony’nin Uncharted oyun serisinden ilham alınarak beyazperdeye aktarılacak olan Uncharted filmi için vizyon tarihi ileri bir zamana alındı. Film hakkında henüz çok fazla detay yok. Ekibin var gücü ile bu yapımın üzerinde çalıştığını söylemek istesek de şimdiye kadar altı kez yönetmen değiştirdiğini eklemek isteriz.

Uncharted senaryosunun tamamlanmasının üstünden tam 3 yıl geçti. Yönetmen sorunlarından dolayı uzayan yapım sürecinden dolayı film planlanan tarihten 3 ay daha geç vizyona girecek.
Bu yıl 18 Aralıkta vizyona girmesi düşünülen(Deadline sitesinden alınan bilgiye göre) film, 5 Mart 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Durum şu ki yedinci yönetmenin kim olacağı halen belli değil. Ve bulunamazsa tarih yine ileri atılabilir. Sonuçta elimizde kadrodaki iki oyuncunun bilgisi dışında bir bilgi yok. Bir sonraki yönetmenin Zombieland ve Venom filminin yönetmeni olan Reuben Fleisher olacağı da söylentiler arasında.

Yapımcı firma, Spider-Man filmleri ile şöhretini arttıran Tom Holland’ı filmin çalışmalarına mümkün olduğu derecede çabuk katmak istiyor. Eğer Uncharted filmi için vizyon tarihi tekrar ertelenirse gişede sıkıntılar yaşanma ihtimali de her zaman var. Bu yüzden dikkatli adımlar atılması gerek. Filmde de oyundaki gibi bir tarihi eser soyguncusu olan Nathan Drake karakterini canlandıracak olan Tom Holland’ın akıl hocası olan Sully karkaterini Mark Wahlberg canlandıracak. Oyunu oynayanlarınız bu karakteri hatırlayacaktır. Ancak bunların dışında ekstra bir bilgi mevcut değil. Oyuncu kadrosunda başka bir isim olmadığı için şu anlık Holland’ın henüz 23 yaşında olduğunu sayarsak, Sully ile ilk maceralarını içereceğini söylememiz mümkün.