Tom Holland: UNCHARTED’ın Çekimleri ‘Dört Hafta’ İçinde Başlayacak

tom holland - UNCHARTED'ın Çekimleri

Uncharted 4 aynı zamanda Tom Holland’ın en sevdiği oyunlardan biri

Gelecek olan Uncharted filminde daha genç bir Nathan Drake’i oynayacak olan Tom Holland, bu yeni filmin Uncharted 4: A Thief’s End’den ilham alacağını ve “küresel” bir bakış açısına sahip olacağını söyledi.

Disney Pixar’ın Onward isimli yapımının prömiyerinde IGN ile konuşan Holland, Uncharted 4’ün en sevdiği oyunlardan biri olduğunu söyledi ve Uncharted’ın çekimleri “dört hafta içinde” başlayacak dedi.

“Film benim de çok sevdiğim dördüncü Uncharted oyunundan ilham aldı ve filmdeki çoğu şey bu oyundan geliyor “diyor Holland. “Sony Başkanı Tom Rothman ile oturduğumda ve video oyunları hakkında konuştuğumuzda ilginçti ve ben ‘Aa, Uncharted’ı yeni bitirdim.’ dediğimde ‘Öyle mi, peki Nathan Drake’i oynar mısın?’ diye bir soru gelmişti. Hatırlıyorum da, ‘Nathan Drake’i oynamak için her şeyi yaparım. Lütfen, bu harika olur.’ demiştim.” Yani evet, dört hafta gibi motoru ateşlemeye başlıyoruz. “Mark Wahlberg, Sully kadar şaşırtıcı olacak. Berlin’de dışarıda dublörlerle çekim yapmıştık, sahneyi hazırlayıp inanılmaz bir iş çıkardılar ve heyecan verici bir iş olacağa benziyor.

“IGN’den Max Scoville daha sonra ona Nathan Drake’in genç versiyonunu ve bu karakterin daha çok oyunlara mı yoksa Holland’ın kendisine mi benzeyeceğini sordu.
Holland, “Oyunlardan kesinlikle çok fazla ilham aldım. Ama karakter çok genç ve taze bir başlangıç olacağı için daha önce görmediğimiz biri olacağı kesin” diye açıkladı. “Farklı mekanlarda geçen, harika bir film olacak. Dünyayı dolaşıyoruz, harika yerler görüyoruz ve Mark Wahlberg’le birlikte harika bir yaz geçireceğiz.”

Uncharted’ın çekimleri Mart sonu gelmeden başlamış olacak ve 5 Mart 2021’de gösterime girecek. Filmin yedinci yönetmeni Venom ve Zombieland‘den tanıdığımız Ruben Fleischer olacağı bildirildi.

 

fanzade.com editörü