Tom Holland “En Şanslı Çocuk” Olduğu İçin Teşekkür Etti

Pixar’ın Onward‘ı önümüzdeki ay sinemaya çıkacak. Yaklaşan animasyon filmi hoş ve güzel bir basın açıklamasında bulundu. Ana ses kadrosunda bulunan Marvel yıldızları Tom Holland ve Chris Pratt‘ı bu basın açıklamasında aşık olduklarını duyurmaktan birbirlerini trollemeye kadar her şeyi yaptılar. Filmin dünya genelinde de galası vardı. Holland bu büyük etkinlikten bazı fotoğrafları Instagram’dan paylaştı. Yazının başlığında Holland, Disney’e bu rüya gibi fırsatı verdiği için teşekkür etti ve kendisine “en şanslı çocuk ” dedi.

https://www.instagram.com/p/B80zJV5l8QZ/?utm_source=ig_embed

Hayatımızı yaşarken bazı hedefler belirlemek ve hayat yolunda kilometre taşlarına sahip olmak çok önemlidir. Benim için bu büyük şeylerden biri bu Pixar filmindeydi ve bunun gerçekleştiğine inanamıyorum. @disney’e bir kez daha beni en şanslı çocuk yaptığı için teşekkür ederim. Onward aile ve kardeşlik hakkında bir film. Ve tam da bu bakış açısıyla izlenmesi gereken bir film. Ailene sahip çık ve onları daima ileri götürmeye çalış … onu çok seveceksiniz! Son olarak, Bay @prattprattpratt bu filmde çok komikti – tekrar birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyorum dostum ??, ”diye yazdı Holland.

Birçok kişi buna yorum yaptı:

En sevdiğim aktörlerden ikisi! ????????, ”@filmbayona yazdı.

KALBİM BİR MİLYON PARÇAYA AYRILDI”, @ ella.stout01ekledi.

“Tebrikler,” diye cevapladı @wiresonly.

Holland ve Pratt’a ek olarak, Onward ayrıca Julia Louis-Dreyfus, Octavia Spencer, Ali Wong, Lena Waithe ve Mel Rodriguez’i de kadrosunda bulunduruyor. Filmin senaryosu Dean Scanlon (Sevimli Canavarlar Üniversitesi) tarafından yazıldı ve yönetildi. Filmde babalarını kaybeden iki elf kardeşi izliyoruz. Babaları vefat etmeden önce bu iki kardeşe büyülü bir asa verir. Bu asa, babalarını bir günlüğüne geri getirip onların büyüdüklerini görebilmesini sağlayan bir büyü yapabilen bir asadır. Büyü söylendiği kadar işe yaramaz ve babalarının sadece alt yarısı dirilir. İkili daha sonra babalarının kaybolmasından önce asanın başlattığı işi bitirmeye çalışırlar ve şanslarını kaçırırlar.

 

Onward’ı izlemek için heyecanlı mısınız? O halde 6 Mart 2020’ye kadar beklemeniz gerektiğini hatırlatalım.

fanzade.com editörü