Taylor Sheridan’ın İnanılmaz Serisi YELLOWSTONE 4. Sezon Onay Aldı

yellowstone 4. sezon

Taylor Sheridan’ın harika dizisi Yellowstone’un üçüncü sezonu henüz galasını yapmadan, Paramount Network dördüncü sezonun biletini erkenden vermeye karar verdi. Yellowstone 4. sezon haberi Variety aracılığı ile geldi.

Bu çok güzel haber. Yellowstone, şu anda üretilen en iyi şeylerden biri ve henüz ilk iki sezonu izlemediyseniz, harika hikaye anlatımı ve karakter gelişimini kaçırıyorsunuz demektir.

Kevin Costner’ın John Dutton’u canlandırdığı hikayede “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ve bitişik sığır çiftliğini kontrol eden bir aile bir aileyi izliyoruz. Değişen ittifaklar, çözülmemiş cinayetler, açık yaralar ve zor kazanılan saygı arasındaki çiftliğin genişleyen bir kasaba, yerlilere ait özel bir yer ve Amerika’nın ilk milli parkı da dahil olmak üzere farklı yerlerle sürekli sınır çatışması yaşıyor.”

Bu mükemmel bir diziyi ve hikayesinin nerelere varacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Dizide Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Brecken Merrill, Jefferson White, Danny Huston, ve Gil Birmingham yer alıyor.

Sheridan bize ‘Wind River’ ve ‘Hell or High Water’ filmlerini kazandıran adam. Her ikisi de harika filmler, ancak Yellowstone şimdiye kadar yaptığı en iyi şey olabilir.

Sheridan ayrıca Paramount Network için Mayor of Kingstown adlı yeni bir yapım da yapıyor. Konusu yedi federal hapishanenin ortasındaki küçük bir Michigan kasabasında geçiyor. McClusky ailesi ile suçlular, polisler ve mahkumlar arasındaki güç çatışmalarını konu etmekte. Bu da bu yapımı sabırsızlıkla beklememiz gereken başka bir yapım yapıyor.

Yellowstone 4. sezon ne zaman yayınlanır bilemiyoruz ancak serinin yeni sezonu olan 3. sezon 17 Haziran 2020’de ilk bölümü ile geliyor. Daha çok dizi haberi için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

fanzade.com editörü