Silinen ‘Avengers: Age Of Ultron’ Sahnesi Thor ve Vision Kapışması

Age of Ultron filminde aslında Thor ve Vision kapışması vardı fakat yapımcılar daha sonra bu sahneleri filmden kaldırma kararı aldılar.

Marvel’in Avengers: Age of Ultron filminde, Thor (Chris Hemsworth) güçlü çekicini kullanarak kabine yıldırımla vurduğunda Vision (Paul Bettany) hayata dönüyor. Vision hayata sıçrar sıçramaz Thor’a hamle yapar fakat hızlı bir şekilde Thor tarafından fırlatılır. Kırmızı derili android New York Şehri’nin yeni görüntüsünü gördüğünde dehşete kapılsa da kendini çabucak toparlar.

Thor ve Vision Kapışması

Marvel Entertainment, filmde silinmiş olan anlattığımız sahneleri içeren-Thor ve Vision’un, Vision hayata döndükten sonraki kapışması- videoyu yayınladı.

İşte Thor ve Vision Kapışması;

https://www.youtube.com/watch?v=2TqxEK8KLSM

“Tony Stark barışı sağlayan bir programı tekrar başlatmaya çalışırken işlerin ters gitmesiyle, dünyanın kaderini belirleyecek dengenin korunması için mücadele etmek, Iron Man, Captain America, Thor, The Incredible Hulk, Black Widow ve Hawkeye’a düşüyor. Ultron ortaya çıktığında Avengers ekibi onun hain planlarını durdurmak için harekete geçiyor.”