THE IRON MASK : Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger Karşı Karşıya

THE IRON MASK

Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger yakında çıkacak olan aksiyon fantastik filmi The Iron Mask ‘de mücadele edecek.

Birçok aksiyon filminde rol almış  bir Amerikalı ve bir Hong Kong’lu aktör bir arada. Filmin ilk fragmanı yayınlandı ve sahneler çok iyi gözüküyor! The Iron Mask güzel bir vakit geçirmek için izlenecek eğlenceli bir film gibi duruyor. Film Nikolai Gogol’un aynı isimli romanına dayanan 2014 yapımı The Forbidden Kingdom/Viy filminin bir devamı gibi olacak.

The Iron Mask‘i 18. yüzyılda geçen bir fantezi/tarihsel destan filmi olarak tanımlayabiliriz. Film “Rusya’dan Çin’e gittiği sırada yolunun üstünde ejderhalar, kara büyü yapan bir sihirbaz ve bir ejderha kralıyla karşılaşan İngiliz gezgin Jonathan Green’in inanılmaz ama bir o kadar da ölümcül olan hikayesini” işliyor. Alınan haberler ve fragmanda da gördüğümüz kadarıyla filmde nefes kesici dövüş sekansları ve etkileyici sahneler filmin ilginç konusuyla beraber yer alacak. Güzel bir karışım gibi duruyor.

Filmde Jackie Chan’i ‘Master’ ve Arnold Schwarzenegger’ı ‘James Hook’ olarak izleyeceğiz. Bu ikiliye ek filmde ilk filmden de tanıdığımız iki karakter Jonathan Green ve Lord Dudley rollerini canlandıracak olan Jason Flemyng (Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi) ve Charles Dance (Game of Thrones) yer alacak. Ve bu oyuncularla beraber Ambassador karakterini canlandıracak olan Rutger Hauer’i (Blade Runner) izleyeceğiz.

The Iron Mask sinemaya gelecek ama dijital platformlardan internet üzerinden Nisan ayından sonra izlenebilecek. Fragmanı izledikten sonra kafanızda oluşan fikirleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 

 

fanzade.com editörü