RICK MORANIS Disney’in Gelecek Filmi Honey, I Shrunk The Kids’de Yer Alacak

Rick Moranis

Rick Moranis (Hayalet Avcıları, My Blue Heaven, Spaceballs, Parenthood), Disney’in yakında çıkacak olan Honey, I Shrunk The Kids’in devam filmi Shrunk’ta eski karakterini yeniden canlandıracak.

Bir hafta önce geri dönmesi için görüşmelerde bulunulduğu dedikoduları etrafta dolaşırken Deadline, Rick Moranis ile Disney’in imzaları attığını bildirdi. Bu harika bir haber! Moranis’in uzun süredir emekliliğine ara vermesi bekleniyordu ve Shrunk için geri döneceği haberi hayranları çok mutlu ediyor.

Orijinal filmin de yönetmeni olan Joe Johnston, yeni devam filmini yönetmek için geri dönecek. Filmin konsepti Wayne’in oğlu Nick Szalinski olarak filmde rol alacak olan Josh Gad tarafından yapıldı. Yeni film franchise’daki diğer filmler ile aynı dünyada yer alacak ve genel hikayenin devamı gibi olacak. Nick babasının ayak izlerini takip ederken sadece bir bilim adamı olmakla kalmaz aynı zamanda çocuklarını da yanlışlıkla küçültür.

İşte hikaye ile ilgili bazı detaylar:

Aile bağlarının zamanla gevşediğini ve herkesin bu gerçekle yüzleşmekten korktuğunu unutmayın. On yıllardır çatı katında yalnız başına ve karısını kaybetmesinin hüznüyle yaşıyordu. Onunla ilk karşılaştığımızda yanlışlıkla kendini küçülten ve sadece kendisini değil ailesini de tehlikeye sokan deneylerinin içinde kaybolmuş bir bilim adamıydı. Daha sonra Diane’in kanserini küçültmeye yardımcı olacak bir yol bulmaya çalışmak için kendini odaya kapattığını, ancak kalan zamanın azalmasıyla başa çıkmakta zorlandığını görmüştük. Bu zorlandığı vakitlerde yanlışlıkla çocuklarını küçültmesi çocuklarıyla olan bağının kuvvetlenmesine neden oldu.

Sene sonuna doğru çekimleri başlayacak film zaten merak uyandırıcıydı ama Moranis’in geri dönüşü filmi bekleme aşamasını daha da heyecanlı hale getirmiş oldu.

 

fanzade.com editörü