Stephen Amell, Arrow’un 5. Sezonundaki Kötü Karakterden Bahsetti

Arrow gelecek sezonuyla ekranlara döndüğünde, dizide yeni bir kötü karakter olacak. Dizinin yıldızı Stephen Amell (Oliver Queen), bu kötü karakterin kim olacağına dair ip uçları verdi.

Stephen Amell

Variety’e konuşan Amell:

“Bizim büyük kötü adamımız, bir dizinin 5., 6. ya da 7. sezonunda sadece bir kez yapılabilecek birşey. Onun süper güçlere sahip olmadığını biliyorum. Söyleyeceklerim bu kadar.” dedi.  

Arrow’da, Green Arrow’un, Deathstroke, Count Vertigo, Brick ve Merlyn de dahil bazı önemli düşmanları bir şekilde ortaya çıktı. Bazı fanlar Onomatopoeia’yı görmek istiyorlar ve yaratıcısı Kevin Smith de karakteri ekrana taşımak için yardımcı olabileceğini söyledi.

Dizinin 5. sezonu spinoff yayınlanmayan ilk sezon olacak. Amell  bu konuyla ilgili de yorum yaptı:

” ‘Supergirl’ yaklaşıyor ama yeni sezonda onun tanıtımı olmayacak. İkinci sezonda ‘The Flash’ ın tanıtımı ve geçiş vardı, geçtiğimiz sene de ‘Legends of Tomorrow,’ fazlaca yer aldı, ama bunu bu sene yapmak zorunda değiliz çünkü ‘Supergirl’  yeterince tanınıyor. Ben de Arrow’un iyi yaptığı şeylere odaklanmak istiyorum. Geçişler benim hep ilgilendiğim ve hayranlar için iyi olan birşey. Sadece dengeyi korumak istiyorum ve dizinin kalitesini etkilemediğinden emin olmak istiyorum. Geçen sene benim  ‘Legends’ ‘a gelip yaşlı Oliver’ı oynamamı istediklerinde ben, “Bu süper bir fikir ama bana planlarınızı gösterin çünkü üzerinde çalıştığımız bölümü içermesini istemem.” dedim. Gördüm, muhteşemdi ve yaptık. Yani ben planı görmek istiyorum.”