Ryan Reynolds’dan DEADPOOL 2 Hakkında Açıklamalar Geldi

Deadpool filminin başarısından sonra herkes Deadpool 2‘nin çabucak hazırlanacağını ve sorun yaşanmadan yine muhteşem bir filmin ortaya çıkacağını düşünmüştü. Filmin ne kadar iyi olacağı konusunda konuşmak henüz mümkün değil. Ancak sıkıntı oluşmayacağı ile ilgili fikirlerin aslında yanlış olduğu da ortaya çıkmış oldu.

Deadpool projesiyle tabuları yıkarak farklı bir süper kahramanın filmini yapıp büyük bir başarıya imzasını koyan Ryan Reynolds ve Tim Miller ayrı düştüler. Bilindiği üzere Tim  Miller Deadpool 2 film projesinden ayrıldı. Yerine ise John Wick filminden tanıdığımız David Leitch oturdu.

Filmin yönetmensiz kalmaması ve John Wick projesiyle neler yapabileceğini gösteren bir yönetmenin bulunması hoş olsa da yapıma hangi tarihlerde başlanacağı hala belirsiz.

Ryan Reynolds MTV News’e ile yaptığı görüşmede bu konuya değindi ve  Cable rolünü kimin oynayacağı da dahil olmak üzere filmle ilgili her içeriği en doğru şekilde yapabilmek için acele etmediklerini söyledi. Ve “hedefe kilitlenmiş bir şekilde çalışıyoruz” diye de ekledi.

Bakalım Deadpool 2 çıkış tarihi ile ilgili soru işaretleri yakında ortadan kalabilecek mi?