HORIZON: ZERO DOWN İçin Yeni Bir Fragman Paylaşıldı

Sony bu senenin en çok beklenen oyunlarından olan Horizon: Zero Dawn ile ilgili hikaye odaklı oldukça güzel ve de bilgilendirici bir sinematik yayınladı.

Videoda Horizon: Zero Dawn içerisinde göreceğimiz dost ve düşmanlardan bazılarını görmek mümkün. Ayrıca ana karakter olan Aloy, oyunda yer alan büyük şehir merkezleri ve açıklıklar tüm güzelliği ile gözler önüne serilmiş. Guerrilla Games grafiksel anlamda oldukça başarılı bir iş çıkarmış gibi duruyor.

Geçtiğimiz günlerde Scalebound’un iptal edilmesi ile tepki çeken Xbox ve Microsoft çevresinde işler ne kadar kötü gidiyorsa, Playstation ve Sony içinse bir o kadar iyi gidiyor. Duyurduğu oyunlar ile 2017 senesini Xbox’un önünde kapaması hiçte sürpriz olmayacak. Oyun avrupa için 3 Mart’ta çıkışını gerçekleştirecek. Tek başına Playstation 4 aldıracak kadar iyi bir oyun olacak gibi gözüküyor. Senenin en iyi oyunu olmaya şimdiden aday.

Horizon: Zero Dawn ve diğer oyunlar ile ilgili haberleri kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz…