RUPERT GRINT Rol Aldığı HARRY POTTER Filmleri Hakkında Konuştu

Harry Potter serisi aktörü Rupert Grint, Ron Weasley karakterini artık arkasında bırakmak istiyor. J.K. Rowling’in romanlarında sevilen kızıl saçlı saf karakter için çocukluğunun büyük bir kısmı da dahil olmak üzere tam 10 yılını verdi.

Daniel Randcliffe ve Emma Watson ile oynadığı Harry Potter: Ölüm Yadigarları Bölüm 2’nin üzerinden yedi yıl geçti. Ünlü aktör geçmişte oynadığı filmleri tekrardan izlemeye başladı ve yorumları şöyle oldu:

“Bence ilk filmlerde sorun yok. Daha çok zaman geçti. Kendimi o çocuktan biraz daha ayırabilirim. Harry Potter: Felsefe Taşı’nı geçenlerde izledim. Galadan bu yana ilk kez geçmişe dönüp bakmak hoşuma gitti. Ancak en son filmler için aynı şeyi söyleyemem. Sanırım 3. film olan Azkaban Tutsağı’na kadar izleyebilirim.”

Rupert Grint, yakın zamanda televizyonda rol aldığı Sick Note, Snatch, ve The ABC Murders dizilerinden sonra Harry Potter filmlerindeki geçmişine dair daha açık oldu.

Kulağa kolay gibi gelmiyor. Sonuçta Ron karakterine 10 yaşındayken bürünmüştü ve kariyerinde kendini o karakterden ayrıştırmak onun için oldukça zordu.

Sevilen aktör Rupert Grint halen daha ikonik rolü Ron’dan kendini ayrı tutmaya çalışıyor.