Robert Pattinson BATMAN Rolü İçin Provalara Başladı

Robert Pattinson’ın Batman’e dönüşüm süreci başladı. Duyduğumuz dedikoduya göre Pattinson şu an için bulunduğu noktayı pek beğenmemiş ve buna odaklanmış durumda. Aynı zamanda DC’nin Dark Knight’ını nasıl çizdiği ile ilgili şunları da söyledi “Onunla bir bağım olduğunu hissettim, neden bilmiyorum. Bu rolü oynamayı gerçekten istedim.” diye başladığı konuşmasını “güç, herkesin etkilendiği bir olgu. Tanımlanamayan bir şey.” şekline devam ettirdi.

Robert Pattinson BATMAN Rolü İçin Provalara Başladı

Pattinson Harry Potter ve Ateş Kadehi’nin çekildiği stüdyoda provalarına yapıyor. 2012 yılında baş rol aldığı Twilight serisinden sonra ilk defa baş rol aldığı film bu olacak. Bu rolü çok sevdiğini ve hala ilk günkü heyecanını koruduğunu da söyleyen Pattinson karakteri çok dikkatli şekilde geliştirdiğini belirtti. Daha önceki her oyuncunun Batman’e yeni bir şeyler kattığını ve bugün karşımızda olan bu karakterin ileride de kendisinin kattığı eklemelerin konuşulmasını istediğini söyledi. Matt Reeves’in yönetiminde role kendisini kaptırdığını ve role evet demenin kendisi için bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

The Batman filmini Matt Reeves yönetecek ve Mattson Tomlin ile senaryosunu da yazacak. Pattinson ile birlikte filmde Jeffrey Wright (James Gordon), Zoë Kravitz (Selina Kyle/Catwoman), Paul Dano (Edward Nashton/The Riddler), Colin Farrell (Oswald Cobblepot/The Penguin), Andy Serkis (Alfred) ve John Turturro (Carmine Falcone) yer alacak. Bunlara ek olarak Jayme Lawson ve Peter Sarsgaard’ın da kadroya dahil olacağı söylentileri var.

The Batman filmi 25 Haziran 2021’de vizyona girecek. Bakalım Pattinson bu heyecanını filmin sonuna kadar koruyup bize güzel bir Batman filmi izletebilecek mi?