ANT-MAN 3 Filmi Hakkında Söylenti Dolu Gelişmeler

Ant-Man 3 filminde ikinci filmden tanıdığımız bazı karakterler geri dönebilirken, öbür yandan yeni filmi hakkında ufukta bir süper-düşman gözükebilir.

San Diego Çizgi Roman Konferansı’nda MCU’nun Dördüncü Faz tanıtımında fark ettiyseniz Ant-Man 3 filmi ortalıkta yoktu. Bu biraz tuhaf bir durumdu. İlki iki Ant-man filmi için ağır şekilde olmasa da yönetmen Peyton Reed’in filmleri kuantum dünyasını ve tüm gizemlerini tanıtan genel anlatı için hala önemlidir. Ancak, Paul Rudd ve Evangeline Lilly’nin Ant-Man ve Wasp olarak mükemmel bir şekilde oyuncu oldukları gerçeğinden bahsetmiyoruz.

Elbette W.G.T.C. adlı sitenin iddiasına göre Ant-Man 3 filminin 2022 yılında herhangi bir tarihe yerleşmesi planlanıyor. Bu arada yine aynı sitenin iddiasına göre ikinci filmden tanıdığımız bazı karakterler üçüncü filme geri dönebilir. Laurence Fishburne’un Bill Foster’ı, Hannah John-Kamen’in Ghost’u ve Walton Goggins’in Sonny Burch’unun dönüşü söylentiler arasında. Seriden destek veren diğer birkaç oyuncunun da geri gelmesi bekleniyor, ancak şu andan itibaren sadece üç isim verilmiş.

Bu üç isim dışında elbette Paul Rudd ile Evangeline Lilly odak noktamız olacak. Ayrıca yönetmen Peyton Reed, ComicBook.com adlı adrese şunları bahsetmişti:

“Bu filmde kesinlikle başka bir şey yapacak kadar şanslıysak, oynayacak çok şey var. Bu filmdeki Quantum Âleminde, ilk filmden daha fazla zaman harcıyoruz”

Ant-Man 3 - Doom
Ant-Man 3 ‘ün kötü adamı Doom mu olacak?

Öbür Söylentisine Bakacak Olursak, Ant-Man 3 Filminin Süper-Kötüsü Ufukta Göründü!

Eski Ant-Man filmlerini hatırlayacak olursak; ilk filminde Scott Lang (Paul Rudd), Corey Stoll’un rol oynadığı Darren Cross’un Yellowjacket adında bir süper-kötü ile savaşmıştı. İkinci Ant-Man filminde ise Hayalet Ava (Ghost) ile savaşan Scott, şimdi üçüncü kez yeni bir süper-kötü ile savaşacak. Ancak ikinci filmde şöyle bir detay ortaya çıktı. Sözde hayırsever olan Sonny Burch karakteri, PYM teknolojisini çalabilmek için Hayalet Ava’yı kullanmıştı.

Asıl üçüncü düşmanca süper-kötü, Benefactor adında bir karakter olacak. Benefactor, üçlemedeki gölgelerden çıkacak ve parçanın büyük kötüleri olarak hizmet edecektir. Dahası, büyük bir Marvel evreninin kötü adamı olduğu ortaya çıktı.

W.G.T.C. adlı sitede Doktor Doom veya Norman Osborn olabileceğini söylenmekte. Bu söylenti, geçtiğimiz Haziran ayında “Geeks Worldwide” tarafından paylaşılan benzer bir habere de uyuyor. Bizim tahminimize göre, nihai hedefi gücünü kazanmak için Pym teknolojisini ele geçirmek.

Siz  Ant-Man 3’de hangi kötü adamı görmeyi daha çok isterdiniz? Yorumda bulunmayı unutmayın.