WONDER WOMAN’ın Altın Kartal Zırhı Ortaya Çıktı

Entertainment Weekly dergisinin kapağındaki fotoğrafla Diana’nın Altın Kartal Zırhına daha yakın bakabildik.

Yeni Wonder Woman 1984 film görüntüleri ve DC Film’s Entertainment Weekly dergisi kapağındaki fotoğraflarla Diana’nın Altın Kartal Zırhına daha yakın bakabildik. Gal Gadot, DC’nin Genişletilmiş Evren’indaki kariyerine ilk kez Batman V Superman: Down of Justice filmi ile başlamıştı. 2017 yılındaki Wonder Woman filminde Diana’nın ortaya çıkış hikayesini izlemiştik. Patty Jenkins tarafından yönetilen Wonder Woman’ın solo filmi inanılmaz bir başarı yakalamıştı.

İlk başta 2019 Kasım’ı için planlanan Wonder Woman 1984’ün Haziran ayında çıkacağı kesinleşti ve ilk film bu kadar başarılı olduğu için kendi yerini şimdiden sağlamlaştırdı. Gadot’a ek olarak Wonder Woman 1984 filminde Chris Pine’ın Steve Trevor olarak dönüşünü izleyeceğiz. Bununla birlikte, Steve Wonder Woman’ın sonunda öldüğü için filmin hayranları karakterin devam filmine nasıl geri döneceğini merak ediyorlar. Ayrıca Kristen Wiig ve Pedro Pascal, Wonder Woman 1984’e Barbara Minerva (Cheetah) ve Maxwell Lord olarak katılacaklar.

Wonder Woman 1984’ün ilk fragmanı Aralık ayında yayınlanmıştı ve şimdi Warner Bros. filmin resmi pazarlama hamlesini Entertainment Weekly ile başlattı. Bugün Entertainment Weekly (EW) fragmanda ve posterde gördüğümüz ama tam bir fikrimizin olmadığı Altın Kartal Zırhını kapağına koydu. Kapağa ek olarak klasik kırmızı ve mavi kostümünü giyen Gal Gadot’un yanı sıra filme geri gelen Steve Trevor ile birlikte fotoğrafları da yer aldı.

 

wonder woman 1984 wonder woman 1984

fanzade.com editörü