Son Kanı O Akıtacak: Yeni RAMBO Filmi RAMBO 5: SON KAN İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Rambo 5: Son Kan filminin yapım sürecinin bittiği resmi olarak Aralık ayında ilan edilmişti. Fakat buna rağmen serinin beşinci filminin beyazperde ile buluşacağı tarih geçtiğimiz günlerde açıklandı.

Adeta bir kara kutu gibi davranılan film için çıkış tarihinin bu denli geç açıklanması hayranların kafalarında sorulara neden olmuştu. Yapımcı şirket Lionsgate‘in bu sessizliği karşısında hayranlar arasında filmin sonbaharda çıkacağına dair söylentiler yayılınca şirket sessizliğini bozmak zorunda kaldı.

MV5BMzgzYzY5ZDYtNzgyNC00NzFiLTlmMWEtMjM1YjYyZWFmOWY3XkEyXkFqcGdeQXVyNDUyMTU0NDg@._V1_,
Sylvester Stallone – Son Kan (2019)

Şanslıyız ki hayranların tahmini çok da yanlış çıkmadı, John Rambo’yu tekrar 20 Eylül’de görebileceğiz.

Rambo 5: Son Kan filminin resmi basın organına göre karşımızda 2008’de çıkan John Rambo‘dan sonra geçenleri ele alacak bir film olacak. Rambo, Arizona’da huzurlu bir hayata sahip ve geçmişini arkasında bırakmış bir halde. Fakat kesin olan bir şey varsa o da Amerikan yapımı aksiyon filmlerinde hiçbir şeyin sakin kalmayacağıdır. Bu filmde de kızının karteller tarafından kaçırılması üzerine Rambo için işler tamamen değişiyor. Huzurlu bir hayat düşünü rafa kaldırmak zorunda kalan Rambo kızını kurtarmak için son bir kez daha silaha sarılıyor.

Stallone’un efsanevi karakterine bir kez daha hayat vermesi bir yana Adrian Grunberg ‘ın yönetmenliğini yaptığı film ayrıca Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta ve Yvette Monreal gibi isimlere de sahip.

MV5BMzgzYzY5ZDYtNzgyNC00NzFiLTlmMWEtMjM1YjYyZWFmOWY3XkEyXkFqcGdeQXVyNDUyMTU0NDg@._V1_,
Sylvester Stallone – İlk Kan (1982)

İzliyicilerin karşısına İlk Kan filmi ile çıkan karakterimiz Rambo, Son Kan filmi ile nasıl bir sona ulaşacak ya da sonunda huzuru bulabilecek?

Sinema, dizi, oyun sever