NOLAN’ın Yeni Filminin Tanıtım Videosu Sinemalarda Gösterilmiş

Beyaz perdenin  beğenilen yönetmenlerinden biri olan Christopher Nolan, bir süredir Tenet ismini taşıyan yeni filmi üzerinde çalışıyor. Daha önce filmin kadrosu hakkında bazı bilgiler gelmişti. Ancak daha fazla bilgi ulaşmamıştı. Şimdi gelen bilgilere göre ise filmin ilk tanıtım videosu ise şimdiden gösterilmeye başlamış.

Amerika’daki bazı salonlarda Hobss & Shaw filminden önce Tenet filmi için kısa bir tanıtım videosu izleyicilere sunulmuş.Yaklaşık 40 saniye uzunluğunda olduğu ve filmin başrol oyuncularından Jo David Washington’ın da bu teaser’da yer aldığı açıklananlar arasında. Ayrıca videoda  “Yeni bir kahramanı seçme vakti geldi” cümlesinin geçtiği belirtilmekte.

Christopher Nolan’ın sinemada alınan geri dönüşlere oldukça önem verdiği söyleniyor. Bu nedenle fragmanı ilk olarak salonlarda göstermek istediği belirtilmiş. Ayrıca bu kısa videonun bir hafta içerisinde internet üzerinden yayınlanması da bekleniyor.

Filmin kadrosuna baktığımızda ise daha önce açıklanan isimlere yenilerinin katıldığını görüyoruz. Filmin kadrosunda gelecekte Batman rolünde göreceğimiz Robert Pattinson’ın yanı sıra Elizabeth Debicki, Aaron Taylor Johnson, John David Washingdon, Keneth Branag ve deneyimli oyuncu Michael Caine yer alıyor.

Merak edenler için söyleyelim; Tenet, 17 Temmuz 2020’de gösterime girecek.