Altın Küre’de KIDMAN ve MALEK Arasında Ne Oldu?

Bu yılın ödül sezonu çoktan başladı. Bu da demek oluyor ki heyecanlı ve duygusal anlar kadar komik ve absürt anlara tanıklık ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Bu anlardan birisi de Altın Küre Ödülleri esnasında Nicole Kidman’ın Rami Malek’i görmezden gelmeye çalışmasıydı. Malek’in nazik girişimine karşılık ters bir harekette bulunduğu düşünülen Nicole Kidman gerçekte olanları geçtiğimiz günlerde bir röportajında açıkladı. İşte onun sözleri:

“Çok iyi arkadaşız. Sadece onun elini sırtımda hissetmedim. Yani , hayır o adamı seviyorum çok centilmen ve nazikçe konuştu. Bana bir e-posta gönderdi, ben ona e-posta gönderdim, yani şu anda ikimiz de gülüyoruz aslında. İkimiz de biraz sersemlemiş durumdayız.”

Bu hafta sonu 24. Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülleri’nde yine birliktelerdi ve kırmızı halıda yine onların arasındaki bu absürt durum konuşuluyordu.

Rami Malek ve Nicole Kidman arasındaki bu absürt andan sonra gelecek ödüllerde yani Oscar’da onları tekrardan bir arada görmek hatta belki de bu konu üzerine yan yana konuşmalarını çok isteriz.

Jimmy Kimmel’ın şov programına katılan Malek de bu konu üzerine konuştu.

“Kidman’ı uzun zamandır tanıyorum. Videoya tekrar baktığımda anladım ki, basitçe selam verip o şekilde dikkatini çekebilirdim, ama şimdi her şey çok garipleşti. Bu konunun sosyal medyada sürekli karşıma çıkacağından eminim.” Ayrıca Malek “Hiç sorun yok. O akşam Keith’ten (Nicole Kidman’ın eşi) sevgi gördüm. Ayrıca o da çok büyük bir Queen hayranı.” sözlerini sarf ederek, hiçbir sorun olmadığını belirtti.