GHOSTBUSTERS 3 İçin Bir Mini Fragman Paylaşıldı

Geçen gün yeni Ghostbusters filmi yani Ghostbuster 3 ‘ün yolda olduğunun haberini vermiştik. Filmin 2016 yılındaki reboot’unun devamı değil de orijinal filminin devamı olacağını söylemiştik. Üzerinden bir gün geçmeden filmin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Ghostbusters filmlerinin hem en korkunç hem de en harika özelliklerini gözler önüne seriyor. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yıllardır Ghostbusters filmi izleyemediğimizden, bu mini fragmanda filmin son halinin görüntülerinin olmayacağını tahmin ediyorduk.

Fragmanda bir ambarın içindeyiz ve yüksek sesle bir makine çalışmaya başlıyor. Birden elektrik kesiliyor ve yeşil bir ışık hüzmesi saçılıyor. Brandanın altında ise Ghostbusters’ın arabasını yani Ecto-1’i görüyoruz. Bu arabanın daha iyi hallerini de gördük. Acaba neden öylece ambarda üstü örtülü bir şekilde bekletiliyordu? Henüz bu soruları cevaplamak için çok erken. En azından bu teaser, uzun zamandır bekleyen hayranların heyecanını biraz olsun dindirmek belki de daha da artırmak için tam yerinde olmuş.

Eğer bu mini fragman bir noktaya parmak basıyorsa ve sadece hayranları heyecanlandırmak için değilse Ghostbusters ekibi uzun zamandır bir iş yapmıyor demektir. Biz ise sadece heyecanlandırmak amaçlı çekildiğini düşünüyoruz. Yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.