Mr. Robot 2. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

Mr. Robot 2. sezon merakla beklenmekte. Hayranları heyecanlandıracak  yeni bir tanıtım videosu da yayınlanmış durumda.

Mr. Robot 2. sezon tanıtım videosunda gelişen olayları şöyle; şu anda “Five/Nine hacks”e ait olan  fsociety’nin hacklerinden sonra , şeytani şirket E-Corp’ta, kapalı kapılar ardında yapılan karanlık anlaşmalar dünyayı adeta savaş meydanına dönüştürmüştür. Şimdi ise görünüşe göre FBI, tek bir ajanla Elliot’ın peşine düşmüştür. Elliot’ı parmaklıklar arkasına göndermeye hevesli ajan Dominique “Dom” Dipierro’yu, Meryl Streep’in kızı Grace Gummer oynuyor.

fsociety dünyanın en büyük hukuk kuruluşundan kaçmaya çalışırken bir yandan da eylemlerinin dünyayı önceden olduğundan daha kötü bir yer haline getirebileceği gerçeği vicdanlarıyla hesaplaşmalarına neden olur. Darlene ve Elliot hatalarını telafi etmeye çalışırken, Elliot’ın diğer kişiliği Mr. Robot, adalet için tamamlanması gereken hackler olduğu konusunda onları ikna etmeye çalışır.

A.B.D. yaptığı bir duyuruyla Mr. Robot’a iki bölüm daha eklendiğini açıkladı. Yani dizinin toplam bölüm sayısı 10’dan 12’ye çıktı. Duyuru hem dizinin ne kadar çok talep gördüğünü kanılıyor hem de Sam Esmail’in hikayeyi anlatmak için ne kadar uğraştığını gösteriyor.

Mr. Robot 2. sezon 13 Temmuz’da Amerika’da ET’de  gösterilmeye başlanacak.

Kaynak: Mr. Robot Twitter