MONSTER HUNTER: ‘MILLA JOVOVICH’ Kostümüyle Fotoğraf Paylaştı

Dünyaca ünlü aktris Milla Jovovich, Constantin Film tarafından live-action olarak çekilecek Capcom’un Monster Hunter oyunun filminde rol alıyor. Dün Instagram üzerinde filmdeki kostümü ve silahını üzerindeyken gördüğümüz bir fotoğraf paylaştı. Oynadığı karakter Captain Artemis olan ünlü oyuncunun giydiği silaha da “slinger” denmekte. Tabi film setinden fotoğrafını paylaşan sadece kendisi değil, aktör Diego Boneta da geçtiğimiz gün setten bir fotoğrafını paylaştı.

https://www.instagram.com/p/BpXnYB2AhFF/?taken-by=millajovovich

 

Filmdeki diğer yıldız oyuncu ise dövüş sanatları aktörü Tony Jaa. Kendisi “The Hunter” olarak yer alacak.  Ayrıca Hellboy, Pacific Rim ve Sons of Anarchy’den tanıdığımız Ron Perlman da  avcı topluluğunun lideri “Admiral” olarak karşımıza çıkacak.   Diğer bir isim ise Ant-Man oyuncusu T.I. Harris(Link adındaki bir sniper rolünde) ve tabi ki Diego Boneta(Pretty Little Liars) Sergeant Marshall rolü ile filmde bulunacak.

CAPCOM ‘un filmin konusu hakkında kısa cevabı şu;

Film, farklı dünyalardan gelen  iki kahramanın birlikte çalışarak canavarlara savaşırken   hayatta kalmaya çalışmalarını konu alıyor.

Not olarak düşmek isteriz ki, filmin ortalama bütçesi 60 milyon $ civarında. Çekimler bir ay önce Güney Afrika’da başladı.