RED DEAD REDEMPTION 2 Uygulaması Mobil Mağazalarda

Red Dead Redemption 2 Google Market ve App Store’de
RED DEAD REDEMPTION 2 Uygulaması

Oyuncuların merak ile beklediği Red Dead Redemption 2 için mobil tarafından sevindirici haber geldi. Oyun Apple ve Android platformlarında kullanıcılar için uygulama olarak yayınlandı. Yayınlanan bu uygulama sayesinden alınan keyif oyunun var olan kalitesini katlayarak kullanıcıyı mutlu edecek.

Red Dead Redemption 2 inceleme sonuçlarında ise en iyi oyun olduğuna dair büyük iddialar heyecanı artırmakta. Öyle ki oranlarda 100 üzerinden 99 olacak kadar imkansız sayıların çıkması harika bir yapımın ortaya çıktığının kanıtı olmakta.

Günümüzde artık teknoloji ile beklenen gerçeklik bu oyun ile adeta size sunulmuş bulunuyor. Yer aldığınız dünya içerisinde farklı hikayelerin de oyun içerisine girmesi gerçekliği ve keyfi daha fazla artırmakta. Tabi bu yaptığımız yorumlar incelemeler sonucunda size aktardıklarımız. Bu şekilde açık dünya oyun olarak en vazgeçilmezimiz GTA sersinin sonuncusu 5’den kat kat daha güzel bir yapımın oyuncu karşısına çıkmış olması uzun zamanda gündemde yer alacağını göstermekte.

Özet geçersek Red Dead Redemption 2 oyunu beklenenden fazlası ile oyuncu karşısında. Oyunun kendi örgüsü haricinde yan hikayelerin de karşınıza gelmesi keyifli bir serüven sunarken ekstra olarak yayınlanan mobil uygulama da sizi tamamen oyunda gerçek birey haline getirmekte. Açık dünya oyunları seviyorsanız vazgeçemeyeceğiniz yapım artık oyuncu karşısında.

Uygulama ile ne yapabiliyorsunuz?  Oyunun haritası, hikayede gerçekleştirdiğiniz ilerlemeleri takip edebileceğiniz, oyunla ilgili rehberlere erişebileceğiniz ve gazete okuyabileceğiniz bu uygulama şu andan itibaren indirilebilir durumda.