AVENGERS 4 Fragmanı İle Alakalı Tahminler

Avengers 4 Fragmanı İle Alakalı Tahminler
Avengers 4 Fragmanı İle Alakalı Tahminler

Avengers 4 için geri sayım başladı ancak şu an ki soru işareti kimlerin oynayacağı. Marvel bu konuda net açıklama yapmayarak izleyicisini meraklandırıyor. Sanki bu cevabı Marvel de bilmiyor gibi…

Avengers 4 fragmanı henüz yayınlamadı ancak fragman hakkında tahminlerde sosyal medyada yayılmaya devam etmekte. Reddit sitesi daha önce yaptığı tahminlerde başarılı olmuştu. Ve bu yüzden Avengers 4 ile alakalı tahminlerde net bilgi olarak kabul edilmekte.

Yeni serüvende eski kahramanlarımızın yanı sıra bazı yeni karakterlerinde ortaya çıkması bekleniyor. Yeni kahramanların ortaya çıkmasına şaşırmayız ancak Loki gibi öldürülmüş olan karakterlerin tekrar bu seride karşımıza çıkacağı bilgisi şu an net gibi görülmekte.

Hikayemiz genel olarak zaman yolcuğu karmaşası içerisinde ilerliyor. Ama bu karmaşa serüveni bizim karşımıza şaşırtan sonuçları getirecek gibi. İzleyicilere sızan bu bilgi sonrasında asıl merak edilen asıl hangi karakterlerin tekrar geri döneceği.

Tony’nin SHIELD kıyafeti ile sızan bir fotoğrafı ise ayrı bir soru işareti. Eğer ki gerçekten zaman karmaşası varsa Tony gelecek mi yoksa geçmiş zamanda mı? Ve Loki ile bağlantısı ne olabilir?

Henüz yayınlanmış bir resmi fragman dahi yokken yapılan yorumlar sadece tahmin yada doğru olduğu kesin olmayan sızan bilgiler. Biz fragman sonrasında daha net bilgileri sizlerle paylaşacağız.