FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

CRIMINAL MINDS 15. Sezon İle Finalini Gerçekleştirecek

0

CBS'in uzun soluklu dizisi Criminal Minds 15. sezon ile ekranlara geliyor. Ve bu final sezonları olacak.

Başrolleri  Thomas Gibson ve Mandy Patinkin'in paylaştığı ve Jeff Davis tarafından 2005 yılında yazılmaya başlanan macera, 2019-2020 döneminde 10 bölümlük final sezonuyla sonlanıyor.

Amy Reisenbach, "Örnek niteliğinde bir CBS  yapımı. Bu diziyi yaptığımız için çok gururluyuz." dedi.

"Yaptığımız en iyi işleri gösteriyor ve televizyon yapımlarının kalitesini artırıyor. Sadece internet için değil, ABC stüdyoları için uluslararası bir başarıydı."

Deadline'a göre dizinin sorumlusu Erica Messer'ın 14. Sezon finalinin yeterli olmadığını ve açıklığa kavuşturulmamış detayların olduğunu söyleyince CBS, CBS TV stüdyoları ve ortak yapımcı ABC Stüdyoları Criminal Minds'a 10 bölüm ekleyerek diziye uygun bir final yapmaya karar verdi.

Reisenbach " Erica'nın karakterlere ve hayranlara layık bir final yazabilmesinden emin olmak istedik." dedi. Reisenbach sözlerinin devamında , ekstra 10 bölümün diziyi toparlamak için yeterli bir miktar olduğunu belirtti.

Dizinin yapımcısı ayrıca önceki sezonlarda olan düşmanların bu sezonda gözükebileceğini ancak oyuncu kadrosunun henüz tam belli olmaması sebebiyle çok fazla detay vermek istemediğini söyledi.

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.