MEGAN FOX ‘ Mortal Kombat ‘ Filminde Kitana’yı Oynamak İstiyor

Megan Fox yaklaşan Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filminde  April O’Neil olarak karşımıza çıkacak ama olası başka projeleri de değerlendirmeye devam ediyor.

Cinepop ile yapılan bir röportaj sırasında Fox, kendisine yöneltilen,’’ Eğer bir filmde süper kahramanı oynasaydınız, bu hangisi olurdu?’’ sorusuna şu şekilde yanıt vermiş:

“Bu soruyu çok sordular, sanırım artık cevabını düşünmenin zamanı geldi çünkü bilmiyorum. Oynamam gereken karakterin belirli bir süper kahraman olduğunu düşünmüyorum. Kusura bakmayın buna daha iyi bir cevabım yok ama eğer Mortal Kombat filmini yeniden yaparlarsa,  Kitana’yı oynamak isterim. Onun yelpazelerinin ve kılıçlarını her zaman sevmişimdir. Düşünebildiğim tek kişi o.”

Mortal Kombat serisine en son James Wan (Fast And Furious 7, Invocation of Evil) eklendi. Projenin önceki vaadi, tamamen bir yeniden yapım olacağı ve önceki filmlerdeki olayları içermeyeceği yönündeydi. Aslında, mitolojiden ayrılacağı söyleniyor. Filmin senaryosu David Callaham ve Oren Uziel tarafından yazıldı.

Megan Fox kimdir?

Amerikalı oyuncu 16 Mayıs 1986 tarihinde doğmuştur. Tiyatro ve dans eğitimlerine henüz 5 yaşında iken başlamıştır. 1999 yılında 13 yaşında iken Amerikan Modellik Ve Yetenek Yarışması’nda ödül kazanmıştır. 2001 yılında Holiday İn Sun adlı filmde rol almıştır. 2002-2003 yılları arasında yayınlanan Ocean Ave dizisinde başrol olarak görev almış ve hayranları üzerine çekmiştir. 2007 yılında tüm dünya tarafından tanınmasını sağlayan Transformers filminde Mikaela Banes adlı karakteri oynamıştır. Kariyeri boyunca toplam 19 dizi-filmlerde görev yapmıştır.