Marvel’dan IRON MAN 3 İle İlgili Yeni Bir Açıklama

Disney+ kullanıcıları Iron Man 3 filminin Noel filmleri arasında yer almasına ilişkin bir destek bilgisi istedi. Bu konuya dair de Marvel bir açıklama yaptı!

Disney+ kullanıcıları yeni film izleme platformu olan Disney+ ile ilgili sürekli yeni haberler ile karşılaşıyor. Arama kısmına Christmas yazılması ile karşıya çıkan pek çok film görülüyor ve Iron Man 3 filmi de burada yer alıyor. Bu yüzden de pek çok takipçi filmi bir Noel filmi olarak görüp görmedikleri konusunda kararsız kalmış durumda ve haliyle de neden böyle bir şey olduğunu merak ediyorlar.

Marvel’ı soru yağmuruna tutan takipçiler, filme dair önemli bir gelişim sağlamak istiyor diyebiliriz. Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamalara göre geniş bir skala bizlerin karşısına çıkacak ve özgü bir film süreci büyütülmüş ve yürütülmüş olacak. Noel döneminde geçen bir film sekansı yaratma fikri sinemalarda her zaman kullanılan bir teknik oluyor.

Iron Man 3

Filmlerde kar, soğuk havada nefesi görülen insanlar ve noel ışıklarının yanı sıra zorlu bir durumdan kurtulmaya çalışan karakterler veya aile gibi öğeler yer alıyor. Böylece noel ile ilişkilendirilen filmler her yıl tekrar tekrar seyredilerek bir gelenek haline geliyor. Bu da haliyle ortamda uyumlu bir seçenek yaratmış oluyor.

Disney Plus’a 4 Yeni MARVEL Dizisi Geliyor!

Filme dair geniş bir açıklama yaratan Marvel, durumun tamamen keyifli bir izleme fikri üzerinden geldiğini açıklıyor ve filmde geçen ortamlara dair ortalama bir seçenek yarattığını savunuyor.

fanzade.com editörü