Marvel Hayranlarının SPIDER-MAN Filmine Etkisi

Marvel filmleri hepimizin severek izlediği, kendi içinde önemli bir evrene sahip olan geniş yapılı filmler oluyor. İçerik olarak Spider Man 3 filmi yakın bir zamanda bekleniyordu ama film bir şekilde ertelendi. 2020 senesine ertelenmesi planlanan film, son duyurular ile 2021 senesinin içerisinde yayınlanacak gibi görünüyor. Filmin içeriği ve yapısı ile ilgili detaylara bakınca görüyoruz ki, film bir Marvel evreninde geçiyor ama hikayeler pek eskisi gibi değil. Çünkü kendi içinde tutarlı davranışlar her zaman iş yapıyor ama karakterlerin yakın ilişkileri pek ilgi çekici gelmiyor.

Haliyle yapımcılar işleri biraz daha değiştirmenin derdine girdiler ve yeni bir kötü karakter yaratmak istediklerini belirttiler. Bu konuda filme dair net bir bilgi olmasa da sinopsise göre ilerleyebiliyoruz. Sinopsis üzerinde filmin beklentilerini en iyi şekilde karşımıza çıkaracak pek çok detay olduğunu görebiliyoruz. Peki ama seyircinin etkisi nedir? İnsanlar ne istiyor? Aslında insanlar nihai bir son istiyorlar.

Çünkü filmin kendi içerdiği hikaye her ne kadar yakın arkadaşlar ile ilgili olsa da, beklentiler biraz daha zorlu ve yoğun şekilde sunuluyor. Yapımcılar da haliyle işleri çok daha güçlü şekillerde sunmak istiyor. Bu yüzden de baş karakterimizi daha çok sıkıntıya sokmanın derdindeler. Peki ama seyircinin tavrı ne olacak dersiniz? Marvel filmlerinin bu konuda Sony ile işbirliği içerisinde ilerlemesi bize nasıl bir geri dönüş kazandıracak?

Merakla bekliyor olacağız.

fanzade.com editörü