Netflix’ten Yeni Atak: YOU 2. SEZON

Gerilim dolu Netflix dizisi You 2. sezon ile geri dönüyor. İnsan ilişkilerini en etkin şekilde incelemeye çalışan senaryosu ile kişisel beklentileri çok daha farklı boyutlara taşıyan You dizisi, kendi içinde de önemli bir karmaşaya sahip.

Dizi 26 Aralık tarihinde Netflix üzerinde yayında olacağı için gelin yeni sezona dair detaylara göz atalım. Karakterimizden biri olan Joe’nun kalbi önemli bir şekilde kırılmıştır ve uzun süredir kayıp olan kız arkadaşı ile iletişime geçmek istemektedir. Hayatı ona cehennem etmek isteyen Canace ile tekrar karşılaşınca, hayat ciddi derecede karşımaya başlamıştır.

You 2. sezon içinde neler olacak?

Yeni sezonda ise işler biraz daha karışıyor ve kişilerin kendine has tarzı ve yaklaşımı daha da derinleşiyor. Los Angeles’a yerleşme kararı olan Joe, baş rolümüz olduğu için oldukça trajik olaylarla yüzleşmeye başlıyor. Hayatında biraz aşk biraz da tantana var gibi görünse de, işler biraz daha ciddileşmeye başlıyor diyebiliriz. Beklentilerin aksine kendi içinde önemli bir değişikliğe ve detaya dokunan karakterimiz, bu süreçleri çok daha hızlı bir şekilde ilerletiyor gibi görünüyor.

You İkinci sezon kadrosundaki oyuncular

You 2. sezon
You 2. sezon

Dizinin yeni oyuncuları da var. Ama asıl kadro şu şekilde;

  • Penn Badgley (Joe Goldberg),
  • Victoria Pedretti (Love Quinn),
  • Amber Childers (Candace Stone),
  • James Scully (Forty Quinn),
  • Carmela Zumbado (Delilah Alves),
  • Jenna Ortega (Ellie Alves), 
  • Chris D’Elia (Henderson) 

Yan oyuncular ve yeni eklemeler ile hikaye biraz daha farklı şekilde ilerlemiş olacak. 10 bölümden oluşan dizi, kendi içinde de büyük ve geniş bir dile sahip. Hepimiz için de bu önemli bir kurgu dünyası oluşturuyor haliyle. Bakalım yeni sezondaki beklentiler nasıl ilerleyecek?

Siz ilk sezonu nasıl buldunuz? Yorum yaparak düşüncelerinizi belirtin.

fanzade.com editörü