HULK and the Agents of S.M.A.S.H Disney Plus’da

Farklı Hulk’larla Tanışacağımız Dizi ‘Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.’

Hepimiz Hulk’ı biliriz değil mi? Kocaman, yeşil bir şey. Gözden kaçıramayacağımız bu koca adam aynı zamanda Avengers ekibinin en güçlü üyesi olarak da takipçileri arasında bilinen birisi. Biricik Hulk’ımızın hiç de biricik olmadığını 2013-15 arasında Hulk’ın gama ışınlarıyla içli dışlı olan diğer insanlarla katılmasından biliyoruz. “Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.!”e katılan Hulk’ın She-Hulk ve Red Hulk gibi diğer kendi gibi insanlarla karşılaşmasına tanık olmuştuk. Ortak düşmanlarına karşı savaştıklarında diğerlerini daha iyi tanımıştık ve gama ışınlarının her insanda farklı etki bıraktığını ve farklı özellikler bahşettiğini görmüştük.

Disney+ da gösterime başlayan seriyi hayranları en başından tekrar izleyebilir ve Hulk’ın bu grupla beraber geçirdiği maceralarını takip edebilir.

 

Agents of S.M.A.S.H Bazı Üyeleri

 

Hulk: Hulk bu gruba katılarak Yeşil Dev formunda zekasını koruyarak hem Yeşil Dev üzerindeki etkisini arttırmış hem de Bruce Banner kimliğini ve bilgliğini koruyabileceğini öğrenmiştir. Hatta ciddi ve sakin (tabi ki Hulk ne kadar sakin olabilirse) zamanlar geçirebilecek kadar bu formuna adapte olabildi.

 

She-Hulk: Grubun en aklı başında üyesi kabul edilen She-Hulk gayet arkadaş canlısı, yardımcı ve rekabetçi biri. Hulk’a benzer becerilere sahiptir -ondan transfer edilen kan sayesinde bu güçlerin bazılarına sahip olduğu düşünülse de cidden bu dünyaya ait olmayan yeteneklere sahip. Galactus’un elçisi olarak She-Hulk kozmik güçlere de sahip –ışık hızından daha hızlı uçabilmesi, kozmik enerjiye müdahele edebilmesi veya dış uzayda bir yerden bir yere seyahat edebilmesi.

 

Red Hulk: Kibir kelimesinin sözlük anlamı olan Kırmızı Dev kendini beğenmiş, asabi ve egoist, kısaca Hulk’un deyimiyle “lavuk” birisi. Klasik Hulk özelliklerinin yanında hızlı hücre yenilenmesi sayesinde gerçek anlamda ölümsüzdür. Ayrıca bu özelliklerine ek etraftaki gama ışınlarını emip kendini patlatabilme yeteneğini de sahiptir.

 

THANOS #15’De THANOS, HULK’u Evcil Hayvanı Yaptı