Kevin Smith’den ‘COP OUT’ ve ‘TOO FAT TO FLY’ Olaylarının 10. Yıl Dönümüyle İlgili Açıklama

COP OUT

Kevin Smith, Clerks ve Mallrats gibi komedi klasiklerini yazan ve yöneten önemli bir film yapımcısı. Ancak on yıl önce pek iyi karşılanmayan başka bir filmi yönetti: Cop Out. Smith ünlü film yıldızı Bruce Willis ile anlaşamamıştı ve film Rotten Tomatoes’da %18 eleştirmen puanı ve %39 seyirci puanı almıştı. Ancak, Cop Out fiyaskosu Şubat 2010’da Smith’in başına gelen tek kötü şey değildi. Bir diğer kötü şey de ‘koltuk için çok büyük’ olduğu gerekçesiyle Southwest uçuşundan atılmasıydı. Smith için bu olaydan sonra çok şey değişti.

“Reboot’dan önce … Cop Out vardı. NYC galası 2/22/2010 10 Yıl önce bugündü, ”@hollydogfilms tweetledi.

“Bu, aynı zamanda, prömiyerden bir hafta önce gerçekleşen ‘Too Fat To Fly’ olayının da 10. yıl yıl dönümü olduğu anlamına geliyor. (Neredeyse hiç birine katılamadım çünkü aynı şeyleri duyma riskini alamıyordum. Neyse ki, @wbpictures beni ve ailemi özel jetleriyle gönderdi.), ” diye yanıtladı Smith.

İlginç bir şekilde, Smith geçen yaz kendisine mesajla ulaştıktan sonra Willis ile aralarındaki husumetin sona erdiğini açıkladı.
Smith, “Eski bir arkadaşa ya da bir daha arkadaş olacağını hiç düşünmediğin birine uzan” şeklinde bir tavsiyede bulundu. “Hangi köprüleri tamir edebileceğinizi asla bilemezsiniz.”

Son bir kaç aydır Jay & Silent Bob Reboot’u tanıtmak için Smith ve Jason Mewes’i ülke genelinde ‘Reboot Roadshow‘ gösterisindeydi. Final gösterisi birkaç gün içinde New Orleans’ta gerçekleşmesiyle beraber turun sadece iki günü kalacak.

Jay & Silent Bob Reboot’da, Ben Affleck, Matt Damon, Jason Lee, Brian O’Halloran, Joey Lauren Adams, Rosario Dawson, Shannon Elizabeth, Justin Long, Jason Biggs, James Van Der Beek gibi birçok “View Askewniverse” evreni klasiğinin geri dönüşünü görüyoruz. Chris Hemsworth, Val Kilmer ve Melissa Benoist de dahil olmak üzere bazı heyecan verici kişiler de bu evrene katılıyor.

Jay & Silent Bob Reboot artık internetten, DVD’den ve Blu-ray’den izlenebilecek.

Film haberleri için sitemizi takip etmeye devam edin.

 

fanzade.com editörü