Disney Tarafından MULAN İçin 6 Güzel Yeni Karakter Afişi Yayınlandı

Disney’in live-action’ı Mulan’ın ABD’deki çıkış tarihine bir aydan biraz daha fazla zaman kaldı. Bu hafta, filmin Disney’in 13 yaş üstü sınırlamasına sahip ilk live-action filmi olacağını öğrendik ve şimdi stüdyo yayınlanacak film için yeni posterler tanıttı.

Mulan, Niki Caro (Umut Bahçesi, Tek Başına) tarafından yönetilen ve Yifei Liu (Mulan), Donnie Yen (Commander Tung), Jason Scott Lee (Böri Khan), Yoson An (Cheng Honghui), Gong Li (Xianniang) ve Jet Li (the Emperor) gibi önemli aktörlere ev sahipliği yapan bir film oldu..

İşte Mulan filminin özeti:

Çin İmparatoru her aileden bir erkeğin ülkenin Kuzey işgalcilerinden korumak için İmparatorluk Ordusunda hizmet etmesi gerektiğine dair bir karar çıkartır. Hua Mulan, onurlu bir savaşçının en büyük kızı, hasta babasının yerini almak için önemli bir adım atmaya karar verir. Bir erkek gibi görünen Hua Jun, bu yolda attığı her adımda teste tabi olur ve iç gücünü kullanıp gerçek potansiyelini öğrenmeye çalışır. Onu onurlu bir savaşçıya dönüştürecek ve ulusunun ve babasının saygısını kazanacak destansı yolculuğunda izleyeceğiz.

Aşağıdan filmin posterlerine göz atabilir ve 17 Nisan 2020’de Mulan’ı izleyebilirsiniz.

mulan-character-poster-1-1207853.jpeg

mulan-character-poster-2-1207852.jpegmulan-character-poster-3-1207851.jpeg

mulan-character-poster-4-1207850.jpegmulan-character-poster-5-1207849.jpegmulan-character-poster-6-1207848.jpeg

fanzade.com editörü