Kevin Hart ve John Travolta ‘DIE HART’ İçin Bir Araya Geldi

die hart

Hart ve Travolta yeni yayın servisi Quibi için ‘Die Hart’ isimli bir komedide bir araya geldi.

Diğer yayın servislerinden farklı olarak Quibi’de 10 dakikalığına da olsa premium içerikleri izleyebiliyorsunuz. Quibi’yi Nisan ayından itibaren deneyebilirsiniz. Büyük şirketlerin bu yeni yayın servisinin yanında olması ile Hart ve Travolta gibi büyük isimler bir araya gelebiliyor. Bu iki ismin bir araya geldiği yeni dizinin adı ise Die Hart .

Hart, Jumanji: The Next Level ile bir başarı tazeleme dönemine girmişti. Travolta ise tamamen ters bir döneme girdi. Son oynadığı film The Fanatic ile çok kötü bir başarısızlığa imza atmıştı. Hatta en sevdiği projesi Gotti ise Rotten Tomatoes’da 0 (sıfır) almıştı.

John Travolta in Gotti (2018)

Hart’ın kendini oynadığı bu mini dizi ile Travolta yeni bir şans elde etmiş oldu. Diğer taraftan ise Hart bu dizi ile hayallerinin şansını elde ettiğini düşmeye başladı ama atladığı bir nokta var. Tam anlamıyla bir ‘deli’ olan Travolta’nın sahip olduğu dünyadaki en iyi aksiyon yıldızı okulunda eğitim alacak. Dizide, Hart’ın hayatının rolünü elde etmek için birçok üst düzey aksiyon sahnesinde yer alıp korkularıyla yüzleşmesi izleyeceğiz.

Brooklyn Nine-Nine-Nine ve The Office’in yönetmeni Eric Appel tarafından çekilecek dizinin senaryosunu ise Tripper Clancy ve Derek Kolstad yazacak. Ayrıca bu dizi Hart’ın Laugh Out Loud şirketinin ilk yapımı olacak.

Hart ve Travolta’nın aksiyon-komedi türündeki dizisi biz seyircilere için şüphesiz ilginç bir deneyim yaşatacak.

 

fanzade.com editörü