CHRISTIAN BALE “THOR 4” İçin Kötü Adamlığa Soyunuyor

Christian Bale Taika Waititi’nin Thor: Love & Thunder filminde galaksiler arası bir kötü adam olarak oynayacağı söylendi.

Christian Bale 2012’de Christopher Nolan’ın The Dark Knight üçlemesiyle Oscar kazandıktan sonra devam filmlerinde yer almamıştı. Bu yüzden de Bale’ın yeni Thor filminde başrol oynamak için görüşmelere başlaması herkesi şaşırtmıştı. Bu haberden sonra doğal olarak aktörün hayranları hangi karakteri oynayabileceği konusunda tartışmaya başlamışlardı.

Bale hakkında çıkan haberlerden hemen sonra, Mjolnir kullanan çizgi roman karakteri Beta Ray Bill Twitter’da en çok konuşulan karakter olmayı başardı. Bu gündeme Thor çizgi romanının yazarı Jason Aaron da katıldı. Aaron Bale’in Roxxon petrol şirketi CEO’su ve Minotaur’a dönüşme yeteneğine sahip olan Dario Agger‘ı oynamasını önerdi. Son gelişmelere göre bu Minotaur’u değil ama bir kötü karakteri oynayacağı kesinleşti.

Resmi olarak Bale tarafından onaylanmasa bile çoğu kaynakta Thor: Love & Thunder’daki ana kötü adamı oynayacağı bildirildi. Oynayacağı karakterin “diğer dünyalı” bir uzaylı türü olacağı tahminleri çok kuvvetli olduğu için Dario Agger’ı oynayacağı yönündeki haberler doğru çıkacak gibi duruyor. Ama ortada farklı fikirler de var. Yardıma ihtiyacı olduğu bir zamanda kendine yardım etmeyen tanrılara karşı savaş açan Gorr the God Butcher ikinci en popüler karakter olarak konuşulmaya başlandı.

CHRISTIAN BALE THOR

Hangi karakteri oynayacağı kesinleşmese bile ortada kesin olan bir şey var ki Bale’ın Thor 4‘teki rolü artık insan olmayan birini oynayacağı. Bale’in filmdeki karakteri için plastik makyajla beraber kilo alıp vermeye başladığı da söylendi. Film boyunca bir uzaylı veya insan dışı bir varlığı oynayacağı için vücut tipi değişken olacak. Bale’da hem sağlığını koruyup hem de bu etkiyi bize göstermeyi istediği için çalışmalara şimdiden başlamış. Bale kendini tekrar eden bir insan değil. Bu yüzden de süper kahraman türüne geri dönüşünde iyi bir karakteri değil de kötü bir karakteri oynayacak. Bale’in önceki filmleri ve özverisi ile Waititi’nin aklındaki her şeyi yapabileceğine hiç şüphemiz yok.

Sizce Christian Bale Thor : Love and Thunder’da hangi karakteri oynayacak? Yorum yapmayı unutmayın.

 

fanzade.com editörü