Henry Golding, G.I Joe Spinoff’u SNAKE EYES’dan Bir Fotoğraf Paylaştı

Daha önce gördüğümüz Snake Eyes’a benzemiyor

G.I. Joe filminde Snake Eyes karakterini canlandıran Henry Golding ‘den yeni bir fotoğraf geldi. Bu fotoğraf ile yeni filmdeki ninjaya bir bakış atmış olduk.

Instagram hesabından fotoğrafı “bugün doğum günüm olduğu ve Snake Eyes’ı oynadığım için… İşte sizin için ilk bakış.” notu ile paylaştı.

Fotoğrafta Snake Eyes’ın tam teçhizat bir giysi ile bir tapınağa giderken gördük. Yapım bu Ocak’ta Vancouver’dan Japonya’ya geçti. Buradan da Snake Eyes’ın Arashikage Klanının bir üyesi olmak için eğitim alacağını anlayabiliriz.

Henry Golding
Henry Golding

Bu fotoğrafı normal bir ilk bakıştan ayrı tutan şey ise devamlı maske takan bir karakterin maske takmamış halde kafasını görebilmemiz. Yeni filmin normal bir G.I. Joe filminden farklı bir film olacak havası gibi duruyor. Golding hayranların filmdeki karakterle bir bağlantı kurabilsin diye filmde karakterin yüzünü görebileceğimizi söyledi.

“Snake Eyes neredeyse cansız bir nesne, bir silah olarak görülüyordu. Ama bir insanın gözünü gördüğünüzde onun geçmişini, geleceğini ve karakterinin arkasındakileri görebilirsiniz,” diyerek Golding filmde karakterin yüzünü görebileceğimizi söyledi.

Snake Eyes, Rober Schwentke tarafından yönetiliyor. Yeni filmde Golding’e Andrew Koji (Cobra rival Storm Shadow), Iko Uwais (Hard Master), Ursula Corbero (Baroness) ve Samara Weaving (Scarlet) eşlik edecek.

G.I. Joe: Snake Eyes 23 Ekim’de sinemalarda olacak. Siz de bu G.I. Joe spinoff’unu izlemek için bekleyenlerden misiniz?

 

fanzade.com editörü