KEVIN HART Araba Kazasından Sonra İlk Filmini Çekmeye Başladı

Aktör ve komedyen Kevin Hart, Kaliforniya’da yaşamla ölüm arasında kaldığı bir trafik kazasından kurtulması ve birkaç yara ve rehabilitasyon süreciyle uğraşalı yaklaşık altı ay oldu. Neyse ki, sevgili komedyen tekrar ayağa kalktı ve bir kez daha kariyerini tekrar yoluna sokmaya çalışıyor. Hart, bu hafta bir sonraki filmini Atlanta’da çekmeye başladı. Tamamen iyi olduğunu ve kaldığı yerden devam etmeye hazır olduğunu belirtti.

Just Jared bir sonraki projesi üzerinde çalışan Hart’ın Çarşamba günü Atlanta’daki setinden bazı fotoğraflar paylaştı. Site, Hart’ın şu anda hangi proje üzerinde çalıştığını söylemedi. Ancak çekimi yaklaşan filmlerine dayanarak, fotoğrafların muhtemelen My Own Worst Enemy aksiyon komedisinden olduğunu söyledi. Projeyi yönetmek için Ride Along, Shaft, Barbershop ve Fantastik Dörtlü’nün direktörü Tim Story başa geçti.

Eylül ayında yaşanan kazadan sonra Hart, sosyal medyada hayranlarına verilmiş bir sadakasının olduğunu söyledi ve onu destekleyen herkese minnettar olduğunu belirtti.

“Hayata tamamen yeni bir perspektiften bakıyorum. Hayatı farklı şekilde değerlendirmeye başladım, “diye yazdı geçen yılın sonlarında. “Aileme, arkadaşlarıma minnettarım. Benim yanımda olan insanlar için minnettarım çünkü çok yardımları oldu. Hayranlarım, tüm sevgi ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bu günü kıymetini bilin ve iyi değerlendirmeye çalışın çünkü yarın ne olacağı belli değil. Daha da önemlisi, Tanrı’ya şükrediyorum. Hayatta olduğum için minnettarım. Daha büyük amaçlar ve daha iyi biri olma yolunda tekrar yürüyebildiğim için de minnettarım. Harika bir 2020’yi dört gözle bekliyorum. ”

Kazadan önce Hart, gelecek Ocak ayında sinemaya gelecek olan drama filmi Fatherhood’u çekmeyi bitirmişti. Bu proje, bu yeni yayınlanan fotoğrafların bu filmle alakasının olmadığını gösteriyor.

Kevin Hart’ın kazadan sonra tekrar setlere geri döndüğünü görmekten memnun musunuz? Yorum yapmayı unutmayın.

fanzade.com editörü