JURASSIC WORLD 3 Filminde Gizli Bir Rol İçin VENOM Aktörü İle Anlaşıldı

Venom ve Child of God filmlerinin aktörü Scott Haze yakın zamanda çekimine başlanacak olan Jurassic World 3’te şu an için bilinmeyen bir rolle yer alacak

Venom oyuncusu Scott Haze, Jurassic World 3’ün kadrosuna katıldı. Dizginleri 2018’deki Jurassic World: Fallen Kingdom‘la J.A. Bayona’ya verdikten sonra, Jurassic World’ün yönetmeni ve dizi yazarı Colin Trevorrow, Jurassic Park’ın devam üçlemesindeki üçüncü ve son film Jurassic World 3 ‘ün dümenine geri döndü.
Filmin Haziran 2021’de Amerika’da gösterime girmesi planlanmıştı. Gösterime giriş tarihine çok vakit var ama şimdiden hazırlıklara başlandı. Bu hazırlığın açıklanmasından beri yeni devam filmi için neredeyse her gün dalga dalga haberler geliyor.
Deadline Haze’in Jurassic World 3’e oyuncu olarak henüz belirtilmemiş bir rolle katılacağını yazdı.

JURASSIC WORLD 3
Haze, çok şanslı olmayan Güvenlik Şefi Roland Treece’yi Venom’da oynamıştı. Bunun yanı sıra Jeff Nichols’ın Midnight Special ve James Franco’nun Child of God gibi prodüksiyonlarda da bazı rolleriyle yer aldı. Haze’in bu yıl programı çok dolu gözüküyor. Guillermo del Toro tarafından çekilen ve Nisan ayında Keri Russell ve Jesse Plemons’un oynadığı canavar gerilim filmi Antlers’den başlayarak birkaç filmde yer alacak.
Haze filmde Mamoudou Athie, DeWanda Wise ve Dichen Lachman ile beraber oynayacak. Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard sırasıyla Owen Grady ve Claire Dearing olarak tekrar filmde yer alacak. Son olarak, Jurassic Park’ın yıldızları Sam Neill, Laura Dern ve Jeff Goldblum Jurassic World 3’te ikonik rollerini tekrar oynayacaklar, Goldblum daha önce Fallen Kingdom’daki birkaç sahnede Ian Malcolm’u oynamıştı.
Genel olarak Trevorrow, Jurassic World üçlemesinin güçlü bir sonucu varması için etkileyici ve renkli bir oyuncu kadrosu oluşturdu. Trevorrow, Jurassic World 3’ü Emily Carmichael (Pacific Rim Uprising) ve uzun süredir birlikte çalıştığı Derek Connolly ile birlikte yazıyor.

Daha önce bu filmi “bilim gerilim filmi” olarak tanımlamıştı. “Her filmi bir türe eşleştirecek olursak, Jurassic World’ün bir aksiyon macera filmi olduğunu söyleyebilirim. Fallen Kingdom bir tür korku gerilim filmi ve Jurassic World 3 ‘te Jurassic Park ile aynı şekilde bir bilim gerilim filmi olacak.”
fanzade.com editörü