FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

JUMANJI 3 Filminin İlk Aktörleri Belirlendi

0

Jumanji hikayesini tekrardan canlandıran Jumanji: Vahşi Orman, 2017 yılının en çok izlenenleri arasına girmişti. Aldığı olumlu eleştirilerle de 962 milyon dolarlık bir gişe hasılatını yakaladı. Böyle bir performansla Sony'nin devam filmi çekmek istemesine şaşırmamalı. Jumanji 3'ün oyuncu kadrosuna ünlü  sanatçı Awkwafina ve Danny DeVito'nun dahil edildiği duyuruldu.

Oyuncu kadrosuna ilk olarak Awkwafina'nın eklendiği duyuruldu ve önemli, kilit bir karakteri oynadığı belirtildi. Dwayne Johnson da Instagram hesabında Jumanji 3'te oynayacağını duyurdu ve Awkwfina hakkında şunları söyledi:

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

" Jumanji dünyasında oynamaya hazır.  Ekibimize hoş geldin @awkwafina. "Crazy Rish Asians" da harika bir iş ortaya çıkardı ve onunla çalışmak çok eğlenceli olacak. Hadi bakalım, eğer @hevinhart4real sette çok konuşursa onu tekmeleyiver #jumanji"

Jumanji 3 kadrosui Danny DeVito ve Awkwafina ile birlikte altı kişiye kadar çıkmış oldu. Dwayne Johnson, Kevin Hart, Karen Gillan ve Jack Black, Jumanji: Vahşi Orman'da olduğu gibi yine oyuncu kadrosunda olacaklar.

Jumanji 3, 13 Aralık 2019'da sinemalarda olacak.

 

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.