Jon M. Chu PERMANENT RECORD’un Film Uyarlamasını Yönetecek

Now You See Me 2 (Sihirbazlar Çetesi), Crazy Rich Asians ve In The Heights filmlerinin yönetmeni Jon M. Chu, Mary H.K. Choi tarafından yazılan Permanenet Record isimli romanın filmini çekecek. Roman genç-yetişkin kategorsinde yani 18-30 yaş aralığındaki insanlara hitap eden bir kitap. Aşağıdaki filme ait sinopsisi inceleyebilirsiniz.

Permanent Record ‘un konusu:

Pablo Rind ve Leanna Smart zıt karakterlere sahip iki kişidir. Üniversiteyi bırakıp mezarlıkta çalışmaya başlayan Pablo kredi kartı ve öğrenci bursu borcunu ödemeye çalışmaktadır. Leanna ise sosyal medyada bir ülke dolusu takipçisi bulunan birisidir. Bu yüzden yarattığı marka büyümeye ve güçlenmeye başlar. Çocukluğundan beri bir dünya starı olmak için çalışan Leanna’nın hayatı özel jetlerde, otel odalarında ve hiç tanımadığı insanların onun için bağırışları arasında geçmektedir. Bu yüzden özel hayatına vakit ayıramayan biri haline gelmiştir. Pablo ve Leanna kışın en sert geçtiği zamanların birinde saat sabah beş gibi bir dükkanda karşılaşırlar. Bu karşılaşma bir ilişkiye dönüşür. Ve zaten karışık halde olan bu ilişki bu iki kişinin kendini bulma çabasıyla daha da karmaşık hale gelir.

“Basit ama hayatımızın bir parçası olan kendini bulma aşamasını anlatan bu romanı mümkün olan en iyi şekilde sinema perdesine aktaracağımı düşünüyorum.” şeklinde açıklamasını yapan Choi’nin elinden çıkacak olan bu hikayeyi izlemek güzel olacak. Henüz fazla bir bilgi olmasa da bilgiler geldikçe sitemizden okumaya devam edebilirsiniz.