JOHN WICK 3: PARABELLUM Fragmanında Hayatta Kalma Savaşı

John Wick 3: Parabellum için ilk fragman geldi. Ünlü suikastçi ölümcül ve tehlikeli durumlarla karşı karşıya geldiği bir seri olan John Wick’in ikinci bölümünde Wick firari durumuna düşmüştür. Continental Hotel’de birini öldürdüğü için kural ihlali yapmıştır. Öldürdüğü kişi de Wick’in kellesine 14 milyon dolarlık bir ödül koyan üst makam üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından kendisine bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir.

Ancak kendisi bu savaşta Halle Berry’nin oynadığı Sofia karakteri ile beraberdir. Yetenekleri ile John Wick’e yardımcı olacaktır.

JOHN WICK’in Yönetmeni STAHLESKI Filmlere Devam Etmek İstiyor

Bu filmin John Wick serisinin son filmi olup olmayacağı henüz belli değil. Ancak John Wick evreninin TV serileri ile  devam edileceği bilinmekte. John Wick’in spin-off dizisi olarak ekranlarda yer alacağı söylenen bir dizi var. Bu dizinin adı “The Continental”  Bu dizinin odağında da genç bir suikatçi olacak.

John Wick 3: Parabellum 17 Mayıs’ta sinemalarda…