Jeffrey Wright ‘THE BATMAN’ Filmi İçin Çalışmalara Başlamış

Görünüşe göre Jeffrey Wright, Matt Reeves’in Batman filmi için çalışmalara başladı.

Westworld yıldızı Jeffrey Wright, Robert Pattinson’ın başrolde olacağı The Batman’de Komiser Gordon’u canlandıracak. Aktör daha önce 2017 yılındaki  Justice League filminde canlandırılan Komiser Gordon rolünü üstlenen son aktördür. James Bond ve Westworld’deki rolleriyle tanınan Jeffrey Wright’ın daha çok dedektiflik odaklı bir hikaye olacak Matt Reeves’in The Batman’ine katılması oldukça sevindirici.

Jeffrey Wright, Twitter hesabında Gotham’a gittiğini ve merakla beklenen DC Comics filminde çalışmaya başladığını ima etti. Jeffrey Wright’ın tweet’ini aşağıda görebilirsiniz.

Filmin çekimleri ya başlıyor veya kısa bir süre içinde başlayacak, çünkü İngiltere’de devasa setler inşa edildi. Robert Pattinson Londra’da prova yaptığını doğruladı. Yeni yılla birlikte Matt Reeves’in Batman’ı hakkında daha fazla bilgi alacağız ve Robert Pattinson’ın Batman kostümüne göz atma imkanımız olacak.

Film daha genç bir Bruce Wayne’in etrafında dönecek. Catwoman, Penguin ve The Riddler gibi kötü adamları içerecek. Yapım, Gotham City’nin koruyucusu olarak biçimlendiği yıllarda Batman’ı takip edecek ve kara şövalyenin dedektif becerilerini önceki DC filmlerinden daha fazla kullanacak. Bu filmin Batman için çekilecek yeni üçlemenin ilk bölümü olması bekleniyor.

Ayrıca yönetmen Matt Reeves’in Mattson  Tomlin ile birlikte senaryosunu yazdığı filmde roller ve açıklanan oyuncular şöyle; Batman rolünde Robert Pattinson, Catwoman rolünde Zoe Kravitz, Riddler rolünde Paul Dano, Komiser Gordon rolünde Jeffrey Wright, Carmine Falcone rolünde John Turturro, Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis olacak. Ayrıca son zamanlarda da Penguen rolünü oynaması için Colin Farell ile görüşüldüğü de bildirilmekte.

Batman 25 Haziran 2021’de vizyonda olacak.

Peki siz Jeffrey Wright’ın Komiser Gordon rolünü üstlendiğini görmek için heyecanlı mısınız ? Yorumlarda bize bildirin!