FINAL FANTASY VII REMAKE Hakkında Yeni Bilgiler Var

Final Fantasy VII Remake iki ay sonra yani – 3 Mart 2020’de yayınlanacak. Sızan birçok haber oyunun lansmanından önce bir demo yayınlanacağını ve lansmana kadar bunun dışında ekstra bir içerik veya bilgi gelmeyeceğini söylüyor.

Yakında çıkacak Final Fantasy VII remake demosunun videosu YouTube’da ortaya çıktı. Konsolunuzun depolama alanında ne kadar yer kaplayacağı, oyunun ne kadar uzun sürdüğünü ve  yanı sıra neleri içerdiğininin açıklaması da beraberinde geldi.

Öncelikle belirtelim; demo 22.5 GB boyutunda olacak ve inip kurulması yaklaşık bir saat sürecek.  Haliyle bu bir demo için oldukça ağır bir dosya boyutu ve süresi. Shinra’nın enerji santrallerinden birini havaya uçurmaya çalışırken Cloud olarak oynayacak ve Barrett’e katılacaksınız. Sonrasında Guard Scorpion isimli düşman ile dövüşeceksiniz.

Bu durum ilginç şekilde Square Enix firmasının henüz videolara karşı harekete geçmediği anlamına geliyor, bu da YouTube’da hala izleyebilirsiniz demek oluyor. Ancak yayıncı firma demonun çıkış tarihine ilişkin bir bilgi yayınlamıştı değil.

Ayrıca, spoiler ve hikaye değişiklikleri ile ilgili bazı bilgilerin ve ekran görüntülerinin de internette olarak ortaya çıktığını belirtmek gerekir.  Spoiler’dan uzak durmak istiyorsanız, dikkatli olmanızı öneririz. 

 

Siz Final Fantasy VII oynamış mıydınız? Peki sizce yeniden düzenlenmiş hali nasıl görünüyor? Yorumda bulunmayı unutmayın.