JASON MOMOA, Çoğu AQUAMAN Sahnesinin Neden Kesildiğini Açıkladı

Jason Momoa‘nın canlandırdığı Aquaman, ve Atlantis, geçtiğimiz günlerde çıkan Justice League filminde beklenenden daha az sahneye sahipti.  Momoa bunun geçerli bir açıklaması olduğunu söyledi.

 Kesilen çok fazla sahne olduğunu belirten Momoa; “Hayranlar Aquaman’in neden bu kadar suratı asık olduğunu ya da neden saklandığını sorabilirler. Biz hepsini planladık. Çok fazla sahne kesildi. Ama bu benim filmim değil. Bu üç yeni karakteri tanıtan dev bir film. Filme ekleyemediğimiz bir çok şey var. İki film bile çıkartabilirdik. William Dafoe ile ilgili bir sahne vardı. Uzunca bir Atlantis sahnesi vardı, benim gönülsüz bir kral olmamı anlatıyordu. Bunlara gerek yoktu çünkü zaten Aquaman’de göreceksiniz. Bu bir Aquaman filmi değildi, Justice League filmiydi.”

Aslında zaten filmin süresi 2 saatle kısıtlı olunca illa bazı sahneler kesilecekti. Hatta Dafoe’nun karakteri Vulko’nun filmde yer olmadığı için tamamen kesildiğini öğrendik. Kendisi Aquaman filminde önemli bir rol oynayacak.

Eğer Jason Momoa’nın oynadığı filmi hala izlemediyseniz Justice League’i kesinlikle öneririz. Aquaman filmi ise 21 Aralık 2018’de geliyor.